,,Po drugiej stronie lustra” – premiera nowego programu w Polsat Cafe (wideo)

Czy tego chcemy, czy nie żyjemy w czasach, w których wygląd rządzi światem, a “selfie” często decyduje o naszej atrakcyjności. W programie „Po drugiej stronie lustra” pomożemy piętnastu kobietom, którym okrutny los odebrał urodę i wiarę w siebie. Premierowy odcinek programu "Po drugiej stronie lustra" zobaczymy już dziś wieczorem, o godz. 21:00 na antenie Polsat Cafe.

W pierwszym odcinku usłyszymy historie sześciu Polek – każda z nich wiele razy, pytając gdzie jest moje prawdziwe ja, miała ochotę stłuc taflę szkła, w której codziennie się przegląda. Te kobiety żyją w przekonaniu, że ich problem jest nie do pokonania. W programie „Po drugiej stronie lustra” pokażemy, że to nieprawda. Poznamy m.in. Emilię, która od dzieciństwa cierpi na bielactwo, a jakiś czas temu była ofiarą wypadku samochodowego i cudem uszła z życiem. Miała 44 urazy: m.in: połamaną szczękę, czaszkę, nos, a poduszka powietrzna wybiła jej zęby. Dziś nie może patrzeć na swoją zniekształconą twarz. Dowiemy się także jak Agata, walcząc z chorobą musiała przyjmować leki hormonalne i sterydy co spowodowało znaczy przyrost wagi – ważyła ponad 100 kg. Poddała się operacji i zrzuciła zbędne kilogramy, ale elastyczność jej skóry pozostawia wiele do życzenia. Natomiast Agnieszka, to atrakcyjna młoda matka dwóch córek, która chowa przed światem traumatyczne przeżycia, a po ciążach pojawiły się u niej problemy z piersiami - jedna z nich jest o kilka rozmiarów większa od drugiej. To tylko część opowieści kobiet, które poznamy w „Po drugiej stronie lustra”.

W programie będziemy śledzić pracę zespołu lekarzy i ekspertów, którzy będą zajmowali się leczeniem ciała, ale także duszy. Los napisał dla naszych bohaterek dramatyczny scenariusz, ale nasi specjaliści napiszą nowy szczęśliwy rozdział i otworzą im drzwi do życia bez kompleksów. W programie „Po drugiej stronie lustra” marzenia się spełniają.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.