Świetny wynik koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Polsat liderem w sobotni wieczór

Sobotni wieczór należał do Polsatu! Razem z publicznością na koncercie „Roztańczony PGE Narodowy” bawiło się 2,42 mln widzów, a telewizja z udziałami na poziomie 17,8% w grupie komercyjnej zanotowała najlepszy wynik wśród wszystkich stacji. Znakomitą widownią może pochwalić się show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Program zgromadził przed telewizorami 1,92 mln widzów, a udziały w grupie 4+ wyniosły aż 19.1%. Tak doskonałe wyniki sprawiły, że w sobotnim primetimie Polsat nie miał sobie równych.

Wiernych fanów zaskarbiła sobie nowość Polsatu, serial “W rytmie serca”. Przez trzy wrześniowe niedziele przed telewizorami zasiadało średnio niemal 2,3 mln widzów, a w trakcie emisji odcinków nowej produkcji Polsat był wiceliderem rynku.

Niemal 300 tysięcy wielbicieli muzyki tanecznej śledziło kontynuację koncertu „Roztańczony PGE Narodowy” na antenie Disco Polo Music. Ponad 3% udziały w rynku w grupie komercyjnej i prawie 2,5% w grupie 4+ sprawiły, że muzyczny kanał zanotował najlepszy wynik tej jesieni.

W sobotni wieczór trybuny i płyta Stadionu PGE Narodowego wypełniły się praktycznie po brzegi. Według organizatorów sprzedano 50 tysięcy biletów. Na scenie mogliśmy usłyszeć m.in. gigantów muzyki disco: Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, Radka Liszewskiego i Weekend, Marcina Millera z formacją Boys oraz Sławomira Świerzyńskiego i Bayer Full. Gwiazdą zagraniczną wieczoru był Alvaro Soler. Koncert „Roztańczony PGE Narodowy” poprowadzili: aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Jerzy Mielewski oraz Waldemar Kasta, raper, wokalista, spiker gal KSW.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jeden z najpopularniejszych i elektryzujących show na polskim rynku telewizyjnym. Uczestnicy (wokaliści aktorzy) wcielają się w muzyczne ikony gwiazd polskiej i światowej muzyki. W 3. odcinku widzowie zobaczyli między innymi znakomitą metamorfozę Kasi Moś w Katy Perry, Marcela Sabata w Ozzy’ego Osbourne’a, czy Krzysztofa Antkowiaka w Rag’n’Bone Mana. Zwycięzcą 3. odcinka został Mariusz Ostrowski. Zgromadził rekordowe 65 punktów. 10 tysięcy przekazał ciężko chorej Ani Mrówczyńskiej, podopiecznej fundacji „Zdążyć z pomocą”. Program prowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

„W rytmie serca” to obyczajowy serial opowiadający historie medyczne i kryminalne, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. W rolach głównych występują Mateusz Damięcki (dr Adam Żmuda), Barbara Kurdej-Szatan (Maria Biernacka), Maria Dębską (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Polk (dr Robert Nowakowski), Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek), Piotr Fronczewski (dr Michał Zych) i Małgorzata Foremniak (Olga Krajno). Kolejny odcinek serialu Polsat wyemituje 01 października o godzinie 20:00.

Dane: Telewizja Polsat za Nielsen Audience Measurement

Jeden komentarz do “Świetny wynik koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Polsat liderem w sobotni wieczór

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *