MediaPolsatZapowiedzi TV

„Po drugiej stronie lustra” – spektakularne metamorfozy kobiet w Polsat Cafe

Już dziś wieczorem, o godz 21:00 na antenie Polsat Cafe zobaczymy czwarty odcinek programu „Po drugiej stronie lustra”, a w nim poznamy dalsze losy Natalii, chorującej na stwardnienie rozsiane. Bohaterka pomimo bardzo poważnej choroby neurologicznej chce czuć się kobieco i walczy o swój wygląd. W dzisiejszym odcinku doktor Wojciech Jasek podejmie się korekcji obwisłego podbródka Natalii. Czy efekty będą widoczne i zadowalające?

 

 

 

 

Wioletta, po 15 latach opuściła klasztor. Jej zmęczona twarz zupełnie nie odzwierciedla jej pogodnej osobowości. Będąc zakonnicą Wiola nie mogła używać kosmetyków do pielęgnacji twarzy, dlatego jej cera jest w tak złym stanie. Doktor Maciej Panek postanawia wykonać serię zabiegów z użyciem botoksu i kwasu hialuronowego, w celu przebudowania struktury skóry w taki sposób, aby przywrócić proces produkowania kolagenu.

Dowiemy się również jak potoczą się losy walczącej z otyłością Patrycji. Po trzech tygodniach od pierwszej konsultacji psychodietetyczka, Anna Szczypek, uda się z wizytą kontrolną do naszej bohaterki. Jaką sytuację zastanie na miejscu? Czy Patrycja przestrzega zaleceń i stosuje się do ustalonej diety?

Do gabinetu doktora Panka trafia Mariola. Młoda dziewczyna przez ciężką sytuację w domu rodzinnym nabawiła się poważnych zaburzeń psychicznych. Nie znajdując sposobu na to jak poradzić sobie z agresją w domu Mariola ujście emocji znalazła w samookaleczaniu. Jej ręce naznaczone bliznami zdradzają jej problemy. Czy doktor Panek znajdzie sposób na trwałe usunięcie blizn z rąk dziewczyny?

W dzisiejszym odcinku czekają nas również dwa wielkie finały metamorfoz bohaterek programu „Po drugiej stronie lustra”. Czy wyniszczona chorobą nowotworową Magda zmieni się w pięknego motyla? Poznamy również zakończenie historii Wioli, która po 15 latach opuściła zakon. Czy jej twarz znowu nabierze promiennego i młodzieńczego wyglądu? Czy jej rodzinie spodoba się metamorfoza zaproponowana przez doktora Panka?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *