MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Dzień Dobry Wakacje” już od 27 czerwca w TVN!

Tego lata dziesięć kolejnych weekendów wypełnią wyjątkowe odcinki najlepszego programu śniadaniowego w Polsce! Pierwsze w tym roku wydanie “Dzień Dobry Wakacje” poprowadzą Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

 

 

Prowadzący “Dzień Dobry TVN” będą towarzyszyć swoim widzom również w wakacje. Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zadbają o to, by wakacyjne weekendy rozpoczynały się dawką pozytywnej energii. Program emitowany będzie od 9:00 do 11:30.

Reporterzy odkryją niezwykłe miejsca w całej Polsce. W wakacyjnej kuchni pojawią się sprawdzone przepisy na lekkie, letnie dania i udane wieczory z grillem. Prezenterzy pogody-Bartek Jędrzejak i Diana Kautz zadbają o to, by zawsze świeciło słońce, a pogoda nie zaskakiwała. Ogrodnik Łukasz Skop podpowie jak dbać o rośliny w domu i w ogrodzie, a Kasia Jaroszyńska udowodni, że zaadaptowanie przyczepy kamperowej na działce to doskonały pomysł na wyczarowania z pomocą najbliższych niezwykłego miejsca do wypoczynku.

Dzięki społeczności #pogodnitvn program pozostanie blisko swoich widzów również w wakacje.

Pierwsze wydanie “Dzień Dobry Wakacje” już 26 i 27 czerwca od 9:00 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *