„Usta Usta” od pierwszego sezonu w TVN7

Rozpoczęły się zdjęcia do serialu „Usta usta”, który po kilku latach powraca na antenę TVN. Tymczasem w Siódemce idealna okazja, by przypomnieć sobie bohaterów. Serial na antenie TVN7 od 29 czerwca!

 

Inteligentny dowcip, świetne aktorstwo i fenomenalna muzyka – tak wszyscy wspominają ten serial. Tęsknili zarówno widzowie, jak i aktorzy, dlatego TVN zdecydował się na wielki powrót do tych samych bohaterów, ale w zupełnie nowym momencie ich życia.

„Usta usta” w przełomowy sposób opowiadają o życiowych dylematach trzech par. Serial zadebiutował na antenie TVN 10 lat temu i doczekał się 3 sezonów. Poszukiwania idealnej połówki, miłość, zdrada, ucieczka od rutyny – to pełna uroku historia o uniwersalnych wartościach i ponadczasowej przyjaźni. Produkcja nigdy nie odbiegała od rzeczywistości, podejmując często kontrowersyjne tematy.

„Usta Usta” – o czym jest serial?

Czy ukochana nadal jest najpiękniejsza na świecie, wybranek – idealny, a ich miłość najbardziej namiętna i jedyna w swoim rodzaju? Ta opowieść ma swój początek właśnie tam, gdzie standardowe opowieści o miłości się kończą. „Usta Usta” to komedia obyczajowa o współczesnych smakach miłości. Takim uczuciu, w którym namiętny pocałunek i akcję reanimacyjną związku dzieli tylko jeden, malutki kroczek. Dla bohaterów serialu najtrudniejsze okaże się bowiem codzienne życie w związku.

Serial „Usta usta” będzie emitowany od pierwszego odcinka w Siódemce od poniedziałku do czwartku o godz. 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *