Dzień dziecka z MiniMini+ i teleTOON+

Z okazji Dnia Dziecka kanały MiniMini+ i teleTOON+ przygotowały dla swoich widzów moc atrakcji. Na najmłodszych czekają maratony ich ulubionych bajek, konkurs z nagrodami, oraz specjalne spotkanie live, dostępne na profilu MiniMini+ na Facebooku. Świętowanie rozpoczynamy już w sobotę 29 maja!

 

Kto powiedział, że Dzień Dziecka to tylko jeden dzień w roku? W MiniMini+ i teleTOON+ zabawa rozpocznie się już w sobotę 29 maja i potrwa aż do 2 czerwca. Przez cały weekend na antenie MiniMini+ najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć maraton przygód „Strażaka Sama”, a na kanale teleTOON+ spotkać się z Barbie. Przez trzy dni, stacja pokaże aż sześć filmów o perypetiach Barbie i jej przyjaciół.

Z kolei w środę 2 czerwca, o godzinie 15:00, na profilu MiniMini+ na Facebooku, odbędą się kreatywne warsztaty z Martą i Olą z programu „Mądre Zabawy”. Gospodynie programu pokażą, jak w prosty sposób własnoręcznie przygotować genialną zabawkę z kolorowego papieru. Na uczestników czeka też prawdziwie wybuchowy eksperyment! Szczegóły dotyczące transmisji dostępne są dostępne w linku.

To nie koniec atrakcji! Z okazji Dnia Dziecka stacja MiniMini+ przygotowała dla dzieci również konkurs „Przejażdżka karocą”, w którym uczestnicy będą mogli zdobyć prawdziwie królewskie nagrody! Aby wziąć udział w zabawie należy wejść na stronę i za pomocą specjalnie przygotowanej gry online stworzyć królewski ogród. Najwspanialsze dzieła małych projektantów zostaną nagrodzone zestawami zabawek Enchantimals Royal. Konkursowe prace można nadsyłać do 13 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *