Internet & Gry - Reklama

EA PLAY już dostępne w Xbox Game Pass na PC (akt.)

15 grudnia, EA Play dołącza do Xbox Game Pass na PC. Oznacza to, że subskrybenci tego ostatniego abonamentu zyskują dostęp do przeszło 80 gier z katalogu usługi Electronic Arts bez dodatkowych kosztów. Jest to kolejny z kroków firmy Microsoft to tworzenia komplementarnego ekosystemu gier dla każdego użytkownika na ziemi.

 

AKTYALIZACJA: Niestety, z przyczyn nie zależnych pojawiło się opóźnienie w tym wdrożeniu. Oficjalne stanowisko Microsoft w tej materii przekażemy dzisiaj pod koniec dnia.

 

Usługa subskrypcyjna Xbox Game Pass jest sukcesywnie poszerzana o nowe pozycje nie tylko spośród tytułów opracowanych przez Xbox Game Studios, ale również przez zewnętrznych wydawców. Naturalnym krokiem w rozwoju platformy było partnerstwo z EA Play, które zostało zapowiedziane już we wrześniu br.. Od początku podkreślano, iż dostęp do usługi nie będzie wiązał się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Użytkownicy konsol i wariantu Xbox Game Pass Ultimate zyskali akces do EA Play już 10 listopada. Teraz – 15 grudnia – katalog ten posiadają również abonenci Xbox Game Pass na PC z systemem Windows 10. Wśród portfolio tytułów znajdują się m.in. tak znamienite serie jak Need for Speed, FIFA, Battlefield, Star Wars, włączając w to Star Wars Jedi: Fallen Order.

To jednak nie wszystko! Posiadacze Xbox Game Pass na PC otrzymują również rabat 10% na zakup zawartości cyfrowej EA oraz mogą wypróbowywać nowe gry przed premierą przez 10 godzin, bez dodatkowych zobowiązań.

Będąc członkiem Xbox Game Pass na komputer PC, użytkownicy tworzą także konto EA, by powiązać je ze swoim kontem Xbox. Następnie pobierają klasyczną aplikację EA na PC lub aplikację Origin na smartfony. Ostatnim krokiem do przystąpienia do zabawy jest ukończenie konfiguracji.

EA Play to subskrypcja zapewniająca członkom dostęp do kolekcji najlepszych gier i najpopularniejszych serii firmy EA na konsolach oraz komputerach PC, a także ekskluzywne wyzwania w grach i nagrody, specjalną zawartość dostępną tylko dla członków

Subskrypcja Xbox Game Pass obejmuje dostęp do biblioteki przeszło 100 wysokiej jakości gier komputerowych na Windows 10. Można z niej korzystać za pomocą nowej aplikacji Xbox na komputer, którą można pobrać ze sklepu Microsoft Store lub strony subskrypcji Xbox Game Pass na PC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *