PolecaneSport w TVTVP

El. Ligi Mistrzów: Karabach Agdam – Lech Poznań w TVP Sport

Lech Poznań od zwycięstwa zaczął występy w eliminacjach Ligi Mistrzów. Przed własną publicznością pokonał Karabach Agdam i ze skromną zaliczką poleci do Azerbejdżanu.

Lech jako pierwszy polski zespół zaczął rywalizację w europejskich pucharach. W pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów trafił, będąc wśród nierozstawionych ekip, na wymagającego rywala – Karabach Agdam.

We wtorek podejmował mistrza Azerbejdżanu przy Bułgarskiej. I chociaż goście mieli zdecydowaną przewagę w pierwszej połowy, to do przerwy było 1:0 po golu Mikaela Ishaka. Rezultat nie uległ już zmianie.

To oznacza, że John van den Brom odniósł zwycięstwo w pierwszym oficjalnym występie w roli szkoleniowca Kolejorza.

Na zwycięzcę tej pary czeka w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów już FC Zurych. Z kolei przegrany zmierzy się w drugiej rundzie el. Ligi Konferencji ze Slovanem Bratysława lub Dinamo Batumi.