Explore 1405 – nowy ultrabook w ofercie Kruger&Matz

Coraz częściej na uczelniach, w środkach transportu czy kawiarniach można spotkać osoby korzystające z ultrabooków. Smukła obudowa, niewielka waga oraz duża wydajność gwarantują komfortową ich obsługę z dala od biura czy domu. Połączenie tych cech z odpowiednio niską, w porównaniu do standardowych laptopów ceną zapewnia tym urządzeniom dużą popularność. W ofercie marki Kruger&Matz ultrabooki dostępne są już od trzech lat. Właśnie na rynku debiutuje kolejna generacja – model Explore 1405 w dwóch wersjach kolorystycznych.

 

Kruger&Matz Explore 1405 wyposażony został w czterordzeniowy procesor Intel® Celeron® N3450 o taktowaniu maksymalnym 2,2 GHz, wspierany 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. To zestawienie przekłada się na płynną pracę i niezawodność podczas surfowania w internecie,  korzystania z programów biurowych czy multimediów. Wszystko to na ekranie IPS o przekątnej 14,1” i rozdzielczości Full HD, który gwarantuje m.in. większą szczegółowość obrazu oraz żywe kolory.

Nowy ultrabook Kruger&Matz został wyposażony we wszystko czego można oczekiwać od notebooka w codziennej pracy: slot na kartę microSD o maksymalnej pojemności 128 GB, dwa porty USB 3.0, gniazdo audio, a także port HDMI ułatwiający podłączenie do dużego ekranu. Urządzenie posiada także port M.2 (B-KEY/SATA), który pozwala rozbudować jego pamięć za pomocą dysku SSD.

Komfort obsługi urządzenia zapewnia odpowiedni układ przycisków, doskonale wymierzony skok klawiszy oraz precyzyjny touchpad. Cały szereg funkcji, które dopełnia bateria 5000 mAh, skrywa elegancka obudowa o grubości 13,5 mm i niewielkiej wadze – 1325 g.

Ultrabook Kruger&Matz Explore 1405 dostępny jest w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com, sieci sklepów Rebel Electro oraz na www.rebelelectro.com w cenie 1099 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *