MediaZapowiedzi TV

Filmowa Wielkanoc w TV Puls

Epickie historie, gwiazdorska obsada i wspaniałe scenografie. W Wielkanoc TV Puls zaprasza m.in. na widowiskowe kino w najlepszym wydaniu! Wśród tytułów: „Gladiator” – oscarowy® hit Ridleya Scotta z Russellem Crowe’em, „Pompeje” z Kitem Haringtonem, gwiazdą serialu „Gra o tron”, oraz – po raz pierwszy w telewizji – „Samson” z Rutgerem Hauerem. Fanów seriali „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes” ucieszą nowe odcinki oraz maraton, a dzieci i ich rodziców – „Najpiękniejsze Baśnie Braci Grimm”.

 

19.04. – WIELKANOCNY PIĄTEK W TV PULS

Od godziny 16:00 na widzów TV Puls czeka serial „Rodzinny interes”a od 18:00 – „Lombard. Życie pod zastaw”. W odcinkach, jak zawsze, zobaczymy: ciekawe historie, niecodziennych klientów oraz perypetie głównych bohaterów.

W Wielki Piątek TV Puls zaprasza na telewizyjną premierę filmu „Samson” – ekranizację biblijnej historii o niezwyciężonym Siłaczu.

Izrael, 1170 r. p.n.e. Samson (Taylor James) z plemienia Dana to wybraniec Boga, Hebrajczyk obdarzony nadprzyrodzoną siłą, który ma pomścić i wyzwolić swój lud. Planowana zemsta doprowadza go do konfliktu z okrutnym księciem i jego armią. Czy Samsonowi uda się z nim wygrać? W jednej z ról Rutger Hauer jako ojciec Samsona.

Piątek 19 kwietnia, godz. 20:00 – PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI

20.04. – WIELKANOCNA SOBOTA W TV PULS

Wielką Sobotę w TV Puls rozpocznie maraton z serialami „Lombard. Życie pod zastaw” „Rodzinny interes”. Od godziny 09:45 widzowie obejrzą premierowe odcinki z minionego tygodnia.

Następnie TV Puls zaprasza na kino przygodowe w najlepszym wydaniu – „Sahara”. W rolach głównych: Matthew McConaughey i Penelope Cruz.

Badacz i poszukiwacz przygód Dirk Pitt (Matthew McConaughey) znajduje monetę, która potwierdza legendy z czasów wojny secesyjnej. Nie czekając ani chwili, Dirk wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu, który prawdopodobnie został ukryty w pustynnych piaskach Zachodniej Afryki. Tam Dirk poznaje dr Evę Rohas (Penelope Cruz), która bada tajemnicę epidemii wyniszczającej ten region Afryki.

Sobota 20 kwietnia, godz. 17:30

Sobotni wieczór w TV Puls rozpocznie „Zielona mila” – nominowany do Oscara® film Franka Darabonta, oparty na powieści Stephena Kinga. Rok 1935. Paul Edgecombe (Tom Hanks) pracuje jako strażnik w więzieniu Cold Mountain. Pewnego dnia do zakładu przybywa olbrzymi czarnoskóry skazaniec, John Coffey (Michael Clarke Duncan), który ma oczekiwać na karę śmierci. Jego wizyta na zawsze zmieni życie Paula i pozostałych pracowników więzienia.

Sobota 20 kwietnia, godz. 20:00

21.04. – WIELKANOCNA NIEDZIELA W TV PULS

W niedzielny poranek TV Puls zaprasza na kino familijne. „Czy to ty czy to ja?” (godz. 10:10) to komedia pomyłek, a w rolach głównych 9-letnie siostry Olsen. A po perypetiach bliźniaczek, o godzinie 12:25 – „Najpiękniejsze Baśnie Braci Grimm: Kopciuszek”.

W Wielką Niedzielę TV Puls poleca również dwuodcinkowy film „Barabasz”.

Z okazji Święta Paschy namiestnik i prokurator Judei, Poncjusz Piłat (Filippo Nigro), może uwolnić więźnia wybranego przez lud Jerozolimy – Jezusa lub Barabasza. Film przybliża  wydarzenia, które miały miejsce przed decyzją Poncjusza Piłata – życie, jakie prowadził Barabasz oraz nauki Jezusa i cuda jakich dokonywał.

Niedziela 21 kwietnia, od godz. 13:40

Widzów TV Puls ucieszy również „Król Artur” – epicka opowieść o losach siedmiu zasłużonych rycerzy Okrągłego Stołu z Arturem na czele, którzy po 15 latach służby pragną opuścić Wielką Brytanię i wrócić do Rzymu. Wszyscy mają otrzymać obiecaną wolność. Wkrótce jednak biskup Germanius każe im wykonać jeszcze jedną misję. W rolach głównych gwiazdorska obsada: Clive OwenKeira Kinightley i Mads Mikkelsen.

Niedziela 21 kwietnia, godz. 17:35

Wieczorem TV Puls zaprasza na „Gladiatora” Ridleya Scotta – nagrodzone 5 Oscarami® historyczne widowisko o odwadze i zemście, osadzone w realiach Cesarstwa Rzymskiego roku 180 n.e. W roli głównej – znakomity Russell Crowe.

Niedziela 21 kwietnia, godz. 20:00

22.04. – WIELKANOCNY PONIEDZIAŁEK W TV PULS

W Wielki Poniedziałek dzieci i ich rodzice zobaczą kolejną z ekranizacji Najpiękniejszych Braci Grimm”– tym razem historię Roszpunki (godz. 12:30).

Wielbicieli mocnych wrażeń i szalonej jazdy ucieszy francuski hit kina akcji – „Taxi 2”Japoński minister obrony kraju odwiedza Francję, aby zdobyć informacje na temat metod walki z terrorystami. Zostaje jednak porwany przez ludzi pracujących dla jakuzy. Daniel, taksówkarz z Marsylii o umiejętnościach rajdowego kierowcy i Emil, policjant z Paryża, łączą siły, żeby uratować japońskiego ministra.

Poniedziałek  22 kwietnia, godz. 16:15

Od godziny 18:00 widzów czeka spotkanie z Kazimierzem (Zbigniew Buczkowski) i pozostałymi bohaterami serialu „Lombard. Życie pod zastaw”Tym razem poznamy historię pewnej blogerki oraz perypetie dziennikarki, próbującej odbudować relacje z córką.

Wieczorem TV Puls zaprasza na wielkie filmowe widowisko – „Pompeje”Rok 79 n.e., rzymskie Pompeje są w pełni rozkwitu. Celtycki niewolnik Milo (Kit Harington, czyli Jon Snow z serialu „Gra o tron”) zostaje gladiatorem. Jego pan wysyła go na zbliżające się igrzyska w Pompejach. W drodze na nie Milo poznaje piękną córkę zamożnego kupca – Cassię (Emily Browning), w której się zakochuje. Okazuje się jednak, że kobieta ma wyjść za rzymskiego senatora Corvusa (Kiefer Sutherland). Wkrótce jednak potęga natury odmieni życie wszystkich mieszkańców Pompei, gdy niespodziewanie wybuchnie wulkan Wezuwiusz.

Poniedziałek  22 kwietnia, godz. 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *