Finał „The Voice Kids” w TVP2

Sara Egwu-James, Tatiana Kopala i Olek Klembalski będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu czwartej edycji „The Voice Kids”. Wielki finał już w najbliższą sobotę, 17 kwietnia o godz. 20:00 w TVP2.

 

Po dziewięciu tygodniach muzycznej rywalizacji nadszedł czas na wielki Finał programu „The Voice Kids”. W sobotnim odcinku wystąpi trzech uczestników, po jednym z każdej drużyny. Podczas finału każdy zaśpiewa dwa utwory – jeden po polsku, drugi w języku angielskim.

Spośród ponad sześciu tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, do finału udało się dotrzeć 10-letniej Tatianie Kopali z drużyny Cleo, 12-letniej Sarze Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona oraz 14-letniemu Olkowi Klembalskiemu, którego trenerem jest Dawid Kwiatkowski.

O tym, kto wygra program, zadecydują wyłącznie widzowie. Linie SMS-owe są otwarte przez cały tydzień, aż do soboty. Widzowie mogą wysyłać SMS-y na swoich faworytów: Tatiana Kopala – SMS o treści 1 pod numer 7350, Olek Klembalski – SMS o treści 2 pod numer 7350, Sara Egwu-James – SMS o treści 3 pod numer 7350.

Zwycięzca czwartej edycji „The Voice Kids” otrzyma tytuł Najlepszego Głosu Kids w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu.

Finaliści czwartej edycji „The Voice Kids”:

Najmłodszą uczestniczką wśród finalistów jest 10-letnia Tatiana Kopala, która po występie w Przesłuchaniach w Ciemno zdecydowała się dołączyć do drużyny Cleo. Finalistka zaskoczyła wszystkich trenerów niesamowitą barwą głosu oraz charyzmą. Oprócz śpiewania Tatiana gra na skrzypcach, rysuje oraz pisze teksty piosenek i opowieści dla dzieci. Kocha jogę i medytacje. Jej dotychczasowe występy z czwartej edycji „The Voice Kids” wyświetlono na oficjalnym kanale programu na YouTube ponad 800 tysięcy razy.

Olek Klembalski ma 14 lat, uwielbia jeździć konno, malować obrazy. Uczy się gry na skrzypcach i pianinie w szkole muzycznej w Kutnie. Kiedy po raz pierwszy zaśpiewał na scenie „The Voice Kids”, fotele trenerów odwróciły się z prędkością światła. O Olka walczyli wszyscy trenerzy, ale utalentowany nastolatek na swojego mentora wybrał Dawida Kwiatkowskiego. Ponad 700 tysięcy wyświetleń dotychczasowych występów na scenie muzycznego show to dowód na to, że widzowie i internauci docenili jego muzyczny talent.

Z drużyny Tomsona i Barona do finału dotarła 12-letnia Sara Egwu-James. Niepowtarzalny głos i umiejętność interpretacji utworów zachwyciły wszystkich trenerów „The Voice Kids”. Po występie w „Przesłuchaniach w Ciemno” Cleo porównała Sarę do młodziutkiej Whitney Houston. Jest uczennicą szkoły podstawowej w Ośnie i Państwowej Szkoły Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach. Wszystkie dotychczasowe występy Sary z „The Voice Kids” wyświetlono już ponad dwa miliony razy. Każdy jej występ jest także szeroko komentowany w sieci w Polsce i za granicą.

Wszystkie odcinki programu „The Voice Kids” dostępne są w TVP VOD, na stronie www.vod.tvp.pl

Finał „The Voice Kids” w sobotę, 17 kwietnia o godz. 20:00 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *