MediaTVPZapowiedzi TV

Finałowy odcinek IV sezonu „Rolnik szuka żony” już w niedzielę

Już 26 listopada w Jedynce emisja finałowego odcinka ulubionego przez widzów formatu „Rolnik szuka żony”. Dzięki udziałowi w programie ślub wzięły już 3 pary, a dwie z nich cieszą się z narodzin potomka. Jak tym razem potoczą się losy uczestników? O tym widzowie przekonają się już w niedzielę.

 

Agnieszka i Robert, Anna i Grzegorz oraz Katarzyna i Dawid to pary, które poznały się w programie „Rolnik szuka żony”. Dwa małżeństwa cieszą się już z narodzin potomka. W rodzinie Agnieszki i Roberta na świat przyszedł Tomasz, a u Anny i Grzegorza – Jan.

Sercowe perypetie rolników już od pierwszego sezonu przyciągały przed telewizory miliony widzów. Pierwszą edycję programu oglądało niemal 3,7 mln (udz. 24%), drugą o ponad pół miliona widzów więcej (4,2 mln, udz. 26%). Losy uczestników trzeciej odsłony śledziło prawie 4,7 mln (udz. 30%).

W czwartej edycji programu nie zabrakło miłosnych uniesień, wybuchów wielkiej namiętności, dramatycznych rozstań oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Już w najbliższą niedzielę widzowie będą świadkami rozstrzygających decyzji.

„Rolnik szuka żony”, TVP1, 26 listopada, godz. 21.10

Odcinki programu „Rolnik szuka żony” dostępne są w portalu TVP VOD www.vod.tvp.pl. Dodatkowe informacje, galerie zdjęć, materiały z planu i zza kulis można znaleźć w serwisie www.rolnikszukazony.vod.tvp.pll

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *