Gala KSW 42 na żywo w Vectrze w systemie PPV

W karcie walk Gali KSW 42, która odbędzie się 3 marca 2018 roku, obok największych gwiazd MMA wystąpią m.in. dwie zawodniczki-debiutantki. Tą atrakcyjną imprezę z drugiej największej hali w Polsce obejrzą na żywo także abonenci Vectry – dziś operator rozpoczął sprzedaż dostępu do gali w systemie pay-per-view w cenie 39,90 zł.

 

 
Kibice sportowi to dla Vectry szczególna grupa odbiorców. Dla nich operator udostępnia jeden z najbogatszych na rynku zestawów programów sportowych oraz dedykowany pakiet Sport na Ostro. Nie zabraknie też sportowych emocji z Gali KSW, którą wszyscy abonenci telewizji cyfrowej Vectry będą mogli obejrzeć na żywo w systemie pay-per-view. Dostęp do usługi przygotowano w dwóch atrakcyjnych cenach. W przedsprzedaży, która trwa od dziś 21 lutego do piątku 2 marca 39,90 zł, w sprzedaży w dniu gali w sobotę 3 marca do godziny 21:00 49,90 zł.
Zakupów można dokonywać telefonicznie pod numerem 601 601 601, elektronicznie poprzez stronę internetową Vectry oraz osobiście w lokalnych Biurach Obsługi Klienta. Całość imprezy z polskim komentarzem oraz Studiem Sportowym Vectra udostępni wyłącznie w jakości HD na kanale 258. Start o godzinie 19:00 (studio), o 19:30 pierwsza walka, następnie o 20:00 otwarcie gali oraz główna walka.
Na Gali KSW 42 walką wieczoru będzie superfight pomiędzy Mamedem Khalidovem a Tomaszem Narkunem. Swoich pasów mistrzowskich bronić będą Mateusz Gamrot w starciu z Grzegorzem Szulakowskim oraz Ariane Lipski. W klatce KSW zadebiutują też dwie zawodniczki: była dziennikarka Polsatu Sport i pięściarka Karolina Owczarz oraz trenerka KSW Cross Fight Gym i utytułowana fighterka Paulina Raszewska. Ta różnorodność walk – od starcia tytanów, jak mistrz Khalidov, który przed laty jako pierwszy zdobył międzynarodowy pas KSW, po pojedynek debiutantek, gwarantuje najwyższe emocje. Tym bardziej, że po raz kolejny widowisko będzie oglądać rekordowa liczba widzów, których łódzka Atlas Arena, druga hala widowiskowa w Polsce, może pomieścić do 13 tysięcy.

2 myśli na temat “Gala KSW 42 na żywo w Vectrze w systemie PPV

  • 23 marca 2019 o 19:51
    Permalink

    Kupione a nic nie działa złodziejstwo i tyle

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *