Goście 11. edycji „Kocham Cię, Polsko!” – kogo zobaczymy w najnowszych odcinkach?

Już 3 marca na antenę TVP2 powraca program „Kocham Cię, Polsko!”, w którym gwiazdy mogą sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin. Utrzymany w konwencji zabawy teleturniej śledziło w ubiegłym sezonie średnio prawie 2 miliony widzów. Prowadzącą program jest Barbara Kurdej-Szatan, a kapitanami drużyn Tomasz Kammel i Antek Królikowski. Jakich gości zobaczymy w nowych odcinkach?
 

 
W 11. edycji „Kocham Cię, Polsko!”, która swoją premierę będzie miała w sobotę 3 marca w TVP2, zobaczymy artystów znanych z telewizji czy desek teatrów oraz muzyków. Anna Dereszowska, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Roznerski czy Kuba Wesołowski będą dumnie reprezentować środowisko aktorskie. Sprawdzimy także, jak w ogniu pytań poradzą sobie gwiazdy seriali „M jak miłość” – Anna Mucha, Kacper Kuszewski i Małgorzata Pieńkowska oraz „Na dobre i na złe” – Aleksandra Hamkało, Marcin Rogacewicz i Robert Koszucki.
Na chwilę odpoczynku od codziennych obowiązków będą mogły pozwolić sobie młode mamy – Joanna Moro i Izabela Zwierzyniecka, które pojawią się w jednym z pierwszych odcinków „Kocham Cię, Polsko!”. W rundach takich jak Kalambury, Polszczyzna czy Muzyczne licytacje zmierzą się ze świeżo upieczonymi ojcami: Rafałem Mroczkiem oraz Michałem Koterskim.
W najnowszej edycji programu zobaczymy także m.in. lidera zespołu Kombii Grzegorza Skawińskiego, aktorkę i mamę jednego z kapitanów drużyn – Małgorzatę Ostrowską-Królikowską (czy będzie w zespole z Antkiem?) oraz aktora Redbada Klijnstrę.
Ciekawi goście to nie jedyne atrakcje nadchodzącego sezonu „Kocham Cię, Polsko!”. W programie pojawią się także nowe konkurencje: Kronika niepodległa i Historia sportu. Niespodzianka czeka też na widzów, a zwłaszcza publiczność w studiu, podczas rundy Polszczyzna. Więcej szczegółów na temat odświeżonej formuły najbliższej edycji „Kocham Cię, Polsko!” już niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *