Sieci kablowe

Środy z filmami za 5 zł w Netii VOD

W środy duże sieci multipleksów organizują promocje, w których bilety kosztują ok. 15 zł. My dla miłośników dobrego kina (w domu) w każdą środę proponujemy kilka specjalnie wyselekcjonowanych produkcji za zaledwie 5 zł.

 

 

 

Wystarczy kliknąć pilotem w aplikację w odpowiednią zakładkę Netia VOD na swoim Netia Playerze. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was trzy filmy, z których – mamy nadzieję – każdy wybierze coś dla siebie.

„Whisky dla aniołów”

Film brytyjskiego reżysera Kena Loacha, który w 2012 roku otrzymał Nagrodę Specjalną Jury na 65. Festiwalu Filmowym w Cannes. Tytuł produkcji odnosi się do „daniny dla aniołów”, czyli specjalnej część whisky, którą traci się w procesie dojrzewania tego trunku. Co może to oznaczać w kontekście całej fabuły? Robbie Emmerson, który został ojcem, staje przed sądem oskarżony o pobicie i zostaje skazany na prace społeczne i wykonuje je z Albertem, Mo i Rhino. Mentor skazanych, Harry, uczy głównego bohatera, jak smakować tytułowy trunek. Niedługo potem, Robbie dowiaduje się, że wkrótce odbędzie się licytacja wyjątkowej whisky, która może osiągnąć zawrotną cenę. Co zamierza zrobić?

„Dochodzenie”

Wielka kinematografia pozostaje w rodzinie Lynchów. David Lynch jest producentem, jego córka – Jennifer – reżyserką. Razem opowiadają historię dwóch agentów FBI, którzy usiłują odkryć, kto stoi za morderstwami na odludziu. W rozwiązaniu zagadki pomóc może trzech świadków ocalałych z napadu. Jednak zeznania małej dziewczynki, narkomanki i posterunkowego wzajemnie się wykluczają. Trzymająca cały czas w napięciu i pełna intryg historia godna najlepszych dzieł Lyncha!

„Horsemen – Jeźdźcy Apokalipsy”

Aidan Breslin, będący bardzo doświadczonym detektywem policyjnym, ma za zadanie zbadać makabryczną sprawę gangu zwyrodnialców. Morderców inspiruje biblijna opowieść o Czterech Jeźdźcach Apokalipsy. Dreszczyku emocji dodaje fakt, że główny bohater, jest wdowcem wychowującym dwójkę synów, nie do końca radzącym sobie z otaczającą go rzeczywistością. Klasyczny thriller zaskakujący wielowymiarowością wątków i fabułą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *