PolecaneSieci kabloweSport w TV

Gametoon HD od 11 marca w ofercie TOYA (wideo)

Kanał esportowy Gametoon HD, którego dystrybutorem w Polsce jest spółka Kino Polska TV SA, 11 marca dołączył do oferty TOYA, jednego z największych operatorów kablowych w kraju. Kanał zasilił pakiety Wygodny i Bogaty i znalazł się na pozycji nr 421.

 

Gametoon HD to kanał esportowy kierowany do graczy w różnym wieku. W ofercie programowej stacji dominują programy typu let’s play, w których popularni youtuberzy i streamerzy grają w gry, na bieżąco je komentując. Dzięki porozumieniu z wydawcami prezentowane na antenie tytuły, to m.in.: Marvel’s Spider-ManStar Wars: Battlefront IIThe Sims 4 i FIFA 19. Przy programach let’s play Gametoon HD współpracuje z czołową w Polsce siecią influencer marketingu LifeTube, dzięki której gry prezentują tak uznani influencerzy, jak Seto – jeden z najpopularniejszych krajowych streamerów w serwisie Twitch, ViniPlay – youtuber znany ze swojego zamiłowania do serii GTA i Bungo21 – specjalista od surwiwalu w grach komputerowych. Na antenie kanału grają ponadto Jakub “Lothar” Szygulski – profesjonalny gracz Fortnite i Mrs Scarlett – ekspertka w dziedzinie serii The Sims. Tytuł FIFA 19 prezentuje z kolei LisekHD – youtuber znajdujący się w pierwszej setce najlepszych graczy FIFA na świecie.

Gametoon HD nadaje też pasmo, w którym przypomina widzom najważniejsze mecze z międzynarodowych wydarzeń esportowych, prezentuje pełne ciekawostek materiały promocyjne i zajawki najnowszych gier.

Ponadto w Gametoon HD można oglądać magazyny: Gamanoid World, w którym stacja odwiedza imprezy i konwenty dla graczy i miłośników popkultury oraz 10UP – program z przeróżnymi zestawieniami dziesięciu rzeczy związanych z szeroko rozumianą kulturą gier wideo.

 

Dyrektorem programowym Gametoon HD jest Maciej Mikstacki.

W ofercie TOYA znajdują się już inne kanały Grupy Kino Polska, takie jak: Zoom TV(pozycja EPG nr 44), Kino TV (80), Kino Polska (110), Stopklatka TV (111) i Kino Polska Muzyka (777) oraz kanały pakietu FilmBox: FilmBox Premium HD (81), FilmBox Family (82), FilmBox Action (83), FilmBox Extra HD (85), FilmBox Arthouse HD (86), DocuBox HD (87) i FightBox HD (466).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *