MediaZapowiedzi TV

„Gordon Ramsay i nowe gwiazdy biznesu” w BBC Lifestyle

Połączenie Hell’s Kitchen z przygodami Beara Gryllsa. Uczestnicy nowego show Gordona Ramsaya walczą o lepszą przyszłość swoich kulinarnych biznesów. Kto okaże się najbardziej kreatywny i odporny na stres?

 

Gordon Ramsay sięga pamięcią do czasów, kiedy jako szef kuchni i przedsiębiorca w jednym rozkręcał miejsca na kulinarnej mapie świata. Dziś jest właścicielem kilkunastu restauracji od Singapuru aż po Stany Zjednoczone. W Wielkiej Brytanii jest jednym z zaledwie czterech szefów kuchni, którzy posiadają aż trzy gwiazdki Michelin – wyznacznik najwyższej jakości w branży kulinarnej.

Znany szef kuchni w nowym programie decyduje się zainwestować 150 tysięcy funtów w biznes jednego z uczestników. Do rywalizacji o zastrzyk gotówki dla własnej firmy przystępuje 12 śmiałków.

Przed nimi szereg wymagających oraz zaskakujących wyzwań, podczas których Gordon testuje ich charaktery i umiejętności biznesowe. Prowadzenie baru plażowego w szczycie sezonu, filetowanie i wędzenie łososia według tradycyjnej receptury, poszukiwanie pożywienia w terenie, przygotowanie posiłku nad górską przepaścią – to tylko niektóre z zadań.

Pierwszy z 8 odcinków programu „Gordon Ramsay i nowe gwiazdy biznesu” zostanie premierowo wyemitowany w piątek 16 września o godz. 22:00 na kanale BBC Lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *