Prasa - Ksiązka

Grudniowe „Wysokie Obcasy Extra” z Lady Gagą na okładce

15 listopada br. ukaże się nowy numer miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”, a w nim m.in. nowe otwarcie Lady Gagi, wywiad z Kubą Wojewódzkim o jego „Nieautoryzowanej autobiografii”, kuchnia świąteczna w wydaniu Marty Gessler oraz raport o sąsiadach. Magazyn dostępny będzie również w wersji z audiobookiem Zuzanny Łapickiej „Dodaj do znajomych”.

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest Lady Gaga – 32-letnia piosenkarka, która ma na koncie 5 albumów studyjnych, 20 singli i 6 nagród Grammy. Królowa przebieranek do perfekcji opanowała sztukę kreowania scenicznych postaci i właśnie stworzyła kolejną w filmie „Narodziny gwiazdy” w reżyserii Bradleya Coopera. O nowej roli gwiazdy, jej przemianach i scenicznych maskach pisze Maja Staniszewska.

 

 

Grzegorz Szymanik rozmawia z Kubą Wojewódzkim, który opowiada o swojej nowej książce, bliskości, samotności oraz o tym, jakie zdanie wyrzucił z autobiografii, uznając je za zbyt osobiste. Z kolei Dorota Wodecka w wywiadzie z pisarzem Markiem Bieńczykiem porusza temat jego
najnowszej powieści „Kontener”, którą napisał po śmierci matki, ale która jest dla autora książką o pragnieniu życia.

Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Extra” zawiera raport z osiedla, czyli tekst o tym, jak wyglądają współczesne relacje sąsiedzkie. W numerze również: psychoterapeuta profesor Bogdan De Barbaro rozmawia o „wyobraźni serca”, czyli współczuciu, a seksuolog Michał Pozdał opowiada o tym, co dobrego zrobiła książka „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i dlaczego zły seks jest gorszy od
braku seksu.

Z okazji zbliżających się świąt redakcja podpowiada, jaki prezent dobrać zgodnie ze znakiem zodiaku, żywiołem lub grupą krwi, a Marta Gessler proponuje świąteczną kuchnię w nowoczesnym wydaniu z burakiem w roli głównej. Nie zabraknie też przepisów dla wegan.

Grudniowy numer będzie można kupić również z audiobookiem „Dodaj do znajomych” autorstwa Zuzanny Łapickiej – córki Andrzeja Łapickiego. Książka jest biografią w nietypowym wydaniu, opowiedziana przez pryzmat ludzi ze świata kultury i sztuki, których autorka spotkała na swojej drodze. Wśród nich znaleźli się m.in. Agnieszka Osiecka, Jeremi Przybora, Krzysztof Kieślowski i Andrzej Wajda.

Nowe „Wysokie Obcasy Extra” ukażą się na rynku w najbliższy czwartek, 15 listopada br. w cenie 7,99 zł. Wersja z audiobookiem kosztować będzie 9,99 zł.

Numer wspiera kampania promocyjna w Internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram) oraz prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”, „Newsweek”, „Charaktery”).
Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *