Platinet: Słuchawki nauszne z technologią Active Noise Cancelling

Platinet wprowadza do oferty nowe bezprzewodowe słuchawki nauszne FREESTYLE FH0928. Nowość wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz technologią Active Noise Cancelling, której zadaniem jest redukcja niechcianych dźwięków pochodzących z otoczenia.

 

Technologia Active Noise Cancelling analizuje pochodzący z otoczenia sygnał zakłócający za pomocą mikrofonu umieszczonego na obudowie, a następnie na jego podstawie w czasie rzeczywistym generuje i odtwarza w słuchawkach sygnał odwrócony w stosunku do zarejestrowanego dźwięku. Obie fale znoszą się, czego efektem jest cisza.

Słuchawki FH0928 zostały wyposażone w akumulator o pojemności 250 mAh, który umożliwia 8 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Technologia Bluetooth 4.1 ze wsparciem dla profili A2DP,HFP,HSP i AVRCP pozwala na odtwarzanie muzyki w odległości do 10 metrów od połączonego z słuchawkami urządzenia. Wbudowany mikrofon umożliwia pracę w trybie zestawu słuchawkowego. Sprzęt wyposażono w panel sterujący (odtwarzanie, zatrzymywanie, przewijanie, zmniejszanie/zwiększanie głośności, a także odbieranie i kończenie połączeń głosowych).

 

 

W sprzedaży pojawił się również bliźniaczy model FH0918, który nie posiada wsparcia dla technologii Active Noise Cancelling. Słuchawki FH0918 są dostępne w czterech wariantach kolorystycznych: czarnym, białym, niebieskim i czerwonym.

Sugerowana cena detaliczna modelu FH0928 wynosi 149,90 zł brutto, natomiast modelu FH0918 – 69,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także słuchawki FH0928 i FH0918 są objęte 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Sprzęt można kupić w oficjalnym sklepie internetowym producenta nie płacąc przy tym za dostawę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *