MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

Grudzień na kanale teleTOON+

teleTOON+ to stacja zapewniająca zabawę bez końca! Stworzona z myślą o dzieciach w wieku szkolnym. Pokazuje popularne wśród dzieci seriale animowane z największych światowych wytwórni. Poprzez rozrywkę przekazuje dzieciom jak cenna i ważna jest współpraca, przyjaźń oraz mierzenie się z własnymi słabościami. Kanał jest idealnie dopasowany do dziewczynek w wieku szkolnym (W4-9) AFF = 177. Ponadto w trzecim kwartale kanał osiągnął SHR% na poziomie 1,6%. Względem poprzedniego roku w tym samym okresie jest do wzrost rzędu 21%!

 

 

 

 

Z myślą o swoich widzach teleTOON+ przygotował następujące propozycje na nadchodzący okres:

ROCKY I ŁOŚ SUPERKTOŚ

Latająca wiewiórka Rocky i niezbyt rozgarnięty Łoś Superktoś powracają by bawić do łez. Ci dwaj mają talent do pakowania się w tarapaty. Jednak razem znajdą wyjście z każdej sytuacji. Co się jednak stanie, gdy na ich drodze pojawi się dwoje szpiegów – Borys i Natasza? Zobaczcie sami!

Emisje: od 23 grudnia, pon.-pt. 7:40 i 14:35

TROLLE: IMPREZA TRWA

Lekko nieokrzesani mieszkańcy miasteczka trolli uwielbiają się bawić w rytm szalonej muzyki. I choć wydawać by się mogło, że kolorowe stworki są zawsze chętne tylko do psot, to potrafią też rozwiązywać różne problemy – radzą sobie z klęską suszy w miasteczku i w bitwie na komplementy, pokonują strach przed duchami i organizują bitwę na poduszki. W kolorowym świecie trolli nie ma czasu na nudę!

EMISJE:  codziennie 7:00 i 16.10

ŁOWCY TROLLI

Kolejna produkcja od DreamWorks na antenie teleTOON+! Tym razem miłośnicy trolli zobaczą zmagania pewnego nastolatka, na którego barkach spoczywają losy dwóch światów: ludzi i trolli. Po raz pierwszy Amulet Światłości na swego właściciela wybierze człowieka – Jima Lake’a, Jr. A w licznych przygodach towarzyszyć mu będą Blinky, Aaarrrgghh!, Toby Domzalski oraz Claire Nunez. Tej pozycji nie można przegapić!

EMISJE:  od 2 grudnia, pon.-pt. 10:45

Dane: NAM, I-IX 2019, AFF W4-9 vs. A4-12, Q3 2019, W4-9, SHR%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *