Hawaii 5.0 po raz dziewiąty 29 października na 13 Ulicy (wideo)

13 Ulica zaprasza swoich widzów na dziewiąty sezon serialu Hawaii 5.0. Członkowie elitarnej jednostki policyjnej będą kontynuować walkę z przestępczością, która trawi z pozoru spokojną wyspę Oahu należącą do malowniczego archipelagu Hawajów.
 
W premierowym odcinku nie zabraknie wyjątkowych momentów: z okazji pięćdziesięciolecia pierwszej emisji oryginalnej wersji Hawaii 5-O twórcy remake’u postanowili uhonorować serial i odtworzyć historię z pilotażowego odcinka serii z 1968 roku.
 

 
Po emocjonującej końcówce sezonu ósmego, kiedy to Steve (Alex O’Loughlin) i jego ludzie musieli stawić czoło siatce rosyjskich szpiegów, McGarrett daje się uwięzić w komorze deprywacyjnej, a to wszystko po to, by  złapać mordercę odpowiedzialnego za śmierć jego przyjaciela. Tymczasem Tani Rey (Meaghan Rath) musi zdecydować czy ujawnić Steve’owi pewne ważne informacje na temat broni, którą znalazła w domu Adama.
Nie zabraknie też wątków osobistych, zwłaszcza że zdrowotne problemy McGarretta dały mu się mocno we znaki w poprzednim sezonie. Czy Danno (Scott Caan) zdoła go przekonać, by zwolnił tempo i nie ryzykował? Steve będzie też musiał zdecydować czy to dobry moment na nowe uczucie.
 

 
Premiera dziewiątego sezonu Hawaii 5.0 już w poniedziałek 29 października o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *