W rytmie serca: Nowa gwiazda – nowe śledztwo (wideo)

W rytmie serca: W kolejnym odcinku gościnnie wystąpi Monika Krzywkowska. Wcieli się w dziennikarkę Mirę, która do Kazimierza przyjedzie razem z synem Sebastianem (Oliwier Kozłowski). Pani redaktor weźmie „na celownik” lokalny zakład utylizacji – podejrzewając, że nielegalnie składuje groźne odpady. I poprosi doktora Zycha (Piotr Fronczewski), by udzielił jej krótkiego wywiadu.
 
 

 
– Proszę powiedzieć, jaki wpływ na organizm człowieka ma ekspozycja na metale ciężkie?
– O, bardzo duży! Wysokie stężenie ołowiu, rtęci czy kadmu w organizmie człowieka może powodować choroby nowotworowe, upośledzenia, problemy z układem oddechowym… Co tylko pani wymyśli. Co więcej, mogą nawet wpływać na nasze DNA wywołując choroby genetyczne.
– Co, jeśli takie metale wnikną do wód gruntowych i zbiorników wodnych? Na przykład w okolicy Kazimierza?
– Pani ma… pani wie o takim skażeniu w Kazimierzu?
– W samym Kazimierzu nie, w okolicy…
Tymczasem syn dziennikarki, gdy jego matka będzie prowadzić nowe śledztwo… zniknie nagle z hotelu! Mira będzie przerażona i zgłosi porwanie chłopca na policji – pewna, że uprowadzili go ludzie z zakładu, który zaczęła obserwować.
Czy Mira odnajdzie w końcu syna i uratuje mieszkańców Kazimierza przed zatruciem? Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku – zobaczcie zwiastun serialu!
 

 
W rytmie serca już w niedzielę 30 września o godzinie 20. w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *