Agnieszka Sienkiewicz w „Demakijażu”

Gościem kolejnego odcinka programu „Demakijaż” Krzysztofa Ibisza będzie aktorka Agnieszka Sienkiewicz-Gauer.  Jedna z „Przyjaciółek”,  laureatka Kryształowej Kuli w programie „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”,  a prywatnie spełniona  żona i mama 2,5-letniej Zosi.

W programie opowie m.in. o tym, jak dzisiaj wspomina swój związek z aktorem Maciejem Marczewskim:

„Związałam się w wieku 25 lat z mężczyzną(Maciej Marczewski), który miał trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa, to była świadoma, odpowiedzialna decyzja. Wiedziałam z czym to się wiąże. Mi to dało strasznie dużo szczęścia wtedy. Absolutnie byłam w tym spełniona. W pewnym sensie kochałam jego dzieci, dla mnie to była rodzina”.

Prowadzący zapyta również o to, czy Agnieszka należy do osób rozrzutnych:

„Mam ogromny problem z wydawaniem pieniędzy. Założenie torebki  i paradowanie z torebką za 10 tys – mnie to parzy. Dostałam od mojego męża  jedną luksusową torebkę, najpierw go opieprzyłam, że chyba go pogięło, że ja mam z czymś takim chodzić. I ta biedna torebka leży w szafie i tak czasami żeby zrobić mu przyjemność, to ją zakładam.”

Aktorka zdradzi, jak poznała swojego męża Mikołaja. Co takiego miał w sobie, że zdecydowała się wziąć z nim ślub i założyć  rodzinę?

„Mikołaja poznałam przy „Agentkach”, mój mąż z wykształcenia jest operatorem filmowym. Napisał do mnie po latach, z gratulacjami, gdy wygrałam „Taniec z Gwiazdami” (…) Spotkaliśmy się w takim momencie życia, że wiedzieliśmy, czego chcemy. Jest ogromnie opiekuńczy, ciepły, ale też taki konkretny, męski. Imponuje mi swoją zaradnością i pracowitością”.

W programie dowiemy się również, jak naprawdę wyglądały zaręczyny i co skłoniło ją do tego, by zaraz po narodzinach córki zrobić sesję bez makijażu i retuszu.

Rozmowa z Agnieszką Sienkiewicz-Gauer  już w tę niedzielę 30 września o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *