II liga: Mecz Znicz Pruszków – GKS Katowice w TVP3

W niedzielę tradycyjnie zapraszamy na mecz II ligi piłkarskiej. W 18. kolejce w TVP 3 oraz na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej obejrzeć można będzie spotkanie Znicza Pruszków z GKS Katowice.

Rozgrywki 2. ligi są już na półmetku. W dużo lepszych humorach są katowiczanie, którzy po niespodziewanym spadku z zaplecza ekstraklasy zajmują premiowane udziałem w barażu czwarte miejsce, tracąc do prowadzącego Górnika Łęczna tylko punkt. Trudne czasy przeżywają w Zniczu. Pruszkowski zespół przegrał ostatnie cztery mecze, a w ostatnim poległ u siebie 0:6 z Widzewem Łódź.

Oba zespoły spotkały się na Bukowej w Katowicach w lipcu na inaugurację sezonu. Była ona dla GKS bolesna, bo po pierwszej połowie przegrywał 0:3 po golach Pawła Moskwika, Macieja Machalskiego i Patryka Czarnowskiego. Po przerwie honorową bramkę zdobył Arkadiusz Jędrych.

II liga 18. kolejka. Znicz Pruszków – GKS Katowice, niedziela 17 listopada – szczegóły transmisji:

Godzina: 13:00