Technologia - Promocje

Intellinet w NTT System

NTT System, jeden z kluczowych producentów sprzętu komputerowego w Polsce i dystrybutor IT, wzbogacił swoją ofertę rozwiązań sieciowych o urządzenia marki Intellinet. Intellinet to amerykański producent z trzydziestoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w produktach przeznaczonych do budowy i utrzymania infrastruktury, zarówno aktywnych (takich jak przełączniki, moduły mini GBIC, urządzenia bezprzewodowe), jak i pasywnych (patch panele, wtyki, gniazda, media konwertery, okablowanie itp.).

 

 

 

 

 

W ofercie Intellinet znajduje się też szeroka gama przełączników PoE od 5 do 48 portów, urządzenia do zasilania, wzmacniania i regeneracji mocy oraz szafy rackowe 10- i 19-calowe o wysokości od 6 do 42U oraz akcesoria w tym wyświetlacze do montażu w szynach Rack.

 – Rozwiązania Intellinet, są z naszego punktu widzenia bardzo perspektywiczne powiedziała Aneta Pistor, kierownik działu Akcesoria i Sieci w NTT System. Dzięki kompleksowej ofercie producenta, mogą znaleźć zastosowanie nie tylko w branży IT, gdzie służą do budowania infrastruktury sieciowej, czy w telekomunikacji, ale również w branży szeroko pojętych zabezpieczeń (alarmy, monitoring, rozwiązania inteligentne i eletkryce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *