PolsatSport w TV

Jerzy Brzęczek gościem Cafe Futbol

Selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek będzie gościem niedzielnego Cafe Futbol. Głównymi tematami będą oczywiście pierwsze dwa mecze Biało-Czerwonych za kadencji 47-latka.

 

 

Za nami dwa pierwsze mecze reprezentacji Polski po nieudanych mistrzostwach świata. Kadra Jerzego Brzęczka najpierw zremisowała z Włochami w Bolonii 1:1 w ramach dywizji A Ligi Narodów. Kilka dni później we Wrocławiu takim samym wynikiem zakończyło się towarzyskie spotkanie Biało-Czerwonych z Irlandią. Przed Polakami kolejne mecze w Lidze Narodów.

W październiku zagrają w Chorzowie z Portugalią i znowu z Włochami. W listopadzie najpierw rozegrają sparing z Czechami, a następnie udadzą się na rewanżowe spotkanie do Guimaraes.
Brzęczek selekcjonerem reprezentacji Polski został ogłoszony w lipcu. Zastąpił Adama Nawałkę, którego drużyna zaliczyła bardzo słabe mistrzostwa świata w Rosji.

Biało-Czerwoni w grupie z Senegalem, Japonią i Kolumbią zajęli ostatnie miejsce. Najważniejszym zadaniem nowego szkoleniowca będzie awans na Euro 2020. 47-latek przed przejęciem drużyny narodowej prowadził m.in. Wisłę Płock, GKS Katowice, a także Lechię Gdańsk.

Ponadto w programie nie zabraknie naszych stałych ekspertów, Tomasza Hajty oraz Romana Kołtonia. Cafe Futbol poprowadzi Mateusz Borek.

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *