MediaNC+Zapowiedzi TV

Jesień pobudza do działania w Canal+ Discovery

Produkcje własne Canal+ Discovery nie pozwolą naszym widzom pogrążyć się w jesiennym marazmie. We wrześniu i październiku widzowie znajdą się m.in. „Po drugiej stronie kamery” by poznać tajniki pracy filmowców, oraz zobaczą jak polscy wolontariusze niosą pomoc ludziom w różnych zakątkach globu w programie „Dla siebie, dla świata”. Październikową pogodę zaklinać będą też najbardziej niezwykli polscy „Kibice”. Natomiast w listopadzie udowodnimy, że „Sukces nie zna granic”, oraz że „Życie na podium” nie zawsze jest usłane różami.

Stworzenie jednej pełnometrażowej produkcji to wytężona praca setek osób, a każda z nich ma swoją inną historię. Jak wygląda praca filmowców „od kuchni”? Na to pytanie odpowie seria dokumentalna „Po drugiej stronie kamery”. Premierowe odcinki serii w każdą niedzielę o godzinie 12:30. Wyjątkowymi opowieściami podzielą się również wolontariusze, którzy porzucili wygodne życie w Polsce, by pomagać najbardziej potrzebującym na całym świecie. Widzowie poznają ich historie, w każdy wtorek października o godzinie 21:40 w serii dokumentalnej „Dla siebie, dla świata”.

W październiku zapraszamy także na niezwykle barwne i pełne emocji spotkania z bohaterami produkcji własnej – „Kibice”. W każdym z ośmiu odcinków twórcy serii towarzyszyć będą najbardziej zagorzałym fanom m.in. piłki nożnej, żużla, piłki ręcznej i…e-gamingu.. Dlaczego kochają sport i dlaczego są w stanie tak wiele dla niego poświęcić? Jak wyglądają przygotowania do najważniejszych dla nich spotkań? Nowy program „Kibice” od środy, 4 października, o godzinie 22:40 tylko w CANAL+ DISCOVERY. 

Listopadową szarość rozjaśniać będzie 2. sezon cenionego przez widzów programu o Polakach na emigracji – „Sukces nie zna granic”. Tomasz Kin ponownie odwiedzi rodaków, którzy odnieśli życiowy sukces za granicą. Swoje historie opowiedzą m.in. Polacy mieszkający w Kenii, Kanadzie czy Peru. Premierowe odcinki  w każdą niedzielę od 5 listopada. 

Również w listopadzie zapraszamy na spotkania z legendami polskiego sportu.. W 2. odsłonie serii dokumentalnej „Życie na podium” o swoim życiu zawodowym i prywatnym opowie bez retuszu dziesięciu najwybitniejszych wyczynowców m.in. Adam Małysz, Paweł Nastula, Wojciech Fibak czy Tomasz Sikora. Jak wspominają początki kariery? Jak radzą sobie z życiem na sportowej emeryturze i gdzie kryje się tajemnica ich sukcesu? Spotkania z sportowymi mistrzami od 7 listopada w CANAL+ DISCOVERY.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *