Jesień z kanałem Adventure HD

Tegoroczna jesień z kanałem Adventure HD zapowiada się niezwykle ciekawie! Widzowie z pewnością nie będą mogli narzekać na monotonię. W jesiennej ramówce pojawi się wiele nowości. Wśród premierowych programów znajdą się pozycje dla fanów przyrody, podróży czy gotowania.

 

 

Na uwagę z pewnością zasługuje program Gang Surykatek ukazujący codzienne życie tych intrygujących zwierzątek, żyjących w rezerwacie Tswalu Kalahari. Wbrew pozorom ich życie nie jest usłane różami. Surykatki tak samo jak ludzie muszą każdego dnia pokonywać wiele przeciwności losu. Gang Surykatek to idealna pozycja dla miłośników dzikiej przyrody, którzy w programie będą mogli zgłębić najbardziej skrywane sekrety przyrody.

Kolejną ciekawą pozycją jest Bezpieczna Osada. W programie tym przyjrzymy się niełatwej pracy, w rezerwacie znajdującym się w stolicy Namibii. Bohaterowie programu na każdym kroku pokazują swą wielką miłość do zwierząt m.in. ratując im życie.

Fanom nietypowych podróżny z pewnością przypadnie do gustu  program  Inne Oblicza Australii. Opowiada on o podróży Judy Bailey mniej znanymi szlakami tego kraju, w trakcie której poznaje niesamowite zakątki ojczyzny kangurów, oraz niezwykłych ludzi zamieszkujących tamtejsze tereny. Inne Oblicza Australii to niezwykła podróż, która pozwoli widzowi odkryć zakamarki  tej niesamowitej krainy bez wychodzenia z domu.

Nowa odsłona Adventure HD to nie tylko nowości, ale też kontynuacje znanych i lubianych programów. Już wkrótce na antenie pojawią się nowe odcinki programu Artland: Galeria na Kółkach. Tym razem niezwykła grupa podróżników wybierze się między innymi do Miami czy na Alaskę.

Jesienna odsłona ADVENTURE HD pełna jest nowości o różnorodnej tematyce, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający widz znajdzie tu coś dla siebie i wypełni długie jesienne wieczory całą masą nowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *