MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesień z Dieselmanią w DTX

Kanał DTX napędza mężczyzn, którzy kochają adrenalinę, warkot silników i zapach oleju. Stacja potwierdza swój mocny męski profil wynikami mediowymi. Początek jesieni to silne dopasowanie do core’owej grupy M16-49c50+ – AFF Ix 180. Dodatkowo, programming kanału idealnie wpisuje się w gusta dojrzałych mężczyzn z wysokimi dochodami AFF Ix 186 (M30-54inc3500+). Już 17 października stacja zaprasza na nową pozycję w ramówce – Dieselmania!

 

 

 

Heavy D i Diesel Dave wraz z całą ekipą Dieselsellerz znani są na całym świecie z budowania niesamowitych, wprost „wykręconych” ciężarówek, które dokumentują i umieszczają w sieci. Ich fantastyczne konstrukcje stały się już legendą wśród miłośników silników Diesla. W każdym odcinku tego programu zobaczymy, jak dieselmaniacy sprzedają, konstruują i niszczą silniki wysokoprężne. Ale to nie wszystko! Kiedy ekipa Dieselsellerz postanowiła kupować   używane,   często   zepsute   ciężarówki,    a następnie remontować je i sprzedawać – już pierwszego dnia po otwarciu swojego sklepu zarobiła ponad 200 tysięcy dolarów.

W tej serii programu zobaczymy m.in. jak ci zdolni mechanicy budują niezwykły szkolny autobus, przystosowany do wożenia dzieci nie tylko po piasku, ale nawet po wodzie! Ekipa zajmie się także budową mocno podrasowanego, „umięśnionego” Forda F250. Wszystko wskazuje na to, że przyszedł dobry czas dla dieselmaniaków — a oni, jak nikt inny, potrafią go wykorzystać!

Dieselmania, od środy 17 października, godz. 18:00

Źródło: NAM, 01.09-10.10.2018, Aff Ix vs A16-49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *