MediaZapowiedzi TV

Jesienne nowości w Adventure HD

Już 1-go września rusza nowa ramówka kanału Advenutre HD, a w niej aż pięć nowości programowych.

 

Książęta Grafiki

Justin i Jeremiah to dwaj przyjaciele z Tennessee, którzy porzucili wygodne życie, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu legendą w świecie sztuki ulicznej. Książęta grafiki to epicka podróż po Europie i nie tylko. Dzięki filozofii sztuki, która opiera się bardziej na ilości niż jakości, Jeremiasz i Justin z pewnością odcisną piętno na każdym mieście, w którym się zatrzymają. Jest jedna rzecz, co do której każdy może się zgodzić: są całkowicie nieprzewidywalni!

Tajemnice Brytanii

Program Tajemnice Brytanii odkrywa sekrety najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii. Clive Anderson i antropolog Mary-Ann Ochota udają się w  podróż łączącą mistycyzm z bardzo brytyjskim humorem. Badają oni starożytne miejsca, rytuały wyspy oraz dziwne i święte wierzenia z jej przeszłości, aby przyjrzeć się najnowszym odkryciom dokonań starożytnych Brytyjczyków.

Prawdziwa Ameryka wg. Jorge Ramosa

Żyjemy w czasach ogromnych zmian, kiedy wiadomości przelatują obok nas dosłownie z prędkością porannego tweeta. Od zmieniającego się oblicza Ameryki, po przewrót status quo w Waszyngtonie, Ameryka przechodzi metamorfozę. Jorge Ramos stara się zbadać dzisiejszy krajobraz Stanów Zjednoczonych poprzez angażowanie amerykanów w ważne kwestie, zadając prowokacyjne pytania w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące kwestie.

Niezwykli Pasjonaci

Seria Niezwykli Pasjonaci przedstawia osoby, które zmieniły swoje codzienne zainteresowania w pasję, która napędza ich życie. Dla tych osób nie jest to hobby – to styl życia.

Szeroki Świat

Szeroki Świat przedstawia świat jakiego nie znacie! Program łączy dziennikarstwo śledcze z podróżami przygodowymi. Porusza kwestie lokalnych problemów i zjawisk w odległych zakątkach świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *