Kamil Bednarek wyda płytę półfinalisty „The Voice of Poland” (wideo)

Kilka dni temu premierę miał singiel „Kompas” Bartka Deryło, w którym wystąpił Kamil Bednarek. To nie koniec współpracy muzyków. Bednarek pomoże wydać debiutancką płytę półfinalisty dziesiątej edycji „The Voice of Poland”.

 

Kamil Bednarek i Bartek Deryło poznali się na planie muzycznego show TVP2. Bartek trafił wówczas do drużyny Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Po zakończeniu programu młodemu wokaliście udało się namówić do współpracy Kamila Bednarka.

Podczas kilku spotkań z Kamilem w kuluarach programu The Voice of Poland, doszliśmy do wniosku, że wspólna muzyczna kolaboracja mogłaby w ciekawy sposób połączyć dwa bardzo emocjonalne muzyczne światy. Owocem początkowych rozmów i późniejszej pracy w studio jest utwór „Kompas”, którego można słuchać od kilku dnimówi Bartek Deryło.

Bartek to młody pełen pasji i wdzięczności dla muzyki artysta, który urzekł mnie swoją energią i pełnym charyzmy głosem w programie „The Voice of Poland”. Tam właśnie po kilku rozmowach wpadliśmy na pomysł, by połączyć siły i zaśpiewać coś razem. Po kilku miesiącach tak właśnie się stało. Światło dzienne ujrzał nasz wspólny singiel „Kompas”. Nie dajcie się zwieść niepewności, ufajcie intuicji, słuchajcie wewnętrznego głosumówi Kamil Bednarek.

Wspólny singiel obrazuje klip, którego reżyserią zajęła się Maria Jeleniewska, jedna z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce.

 

 

Wspólny utwór półfinalisty i byłego trenera „The Voice of Poland” to dopiero początek współpracy. W jednym z ostatnich wywiadów Kamil Bednarek wyznał, że pomoże Bartkowi w rozwoju muzycznej kariery.

Czystą przyjemnością jest pracować z młodym pokoleniem i pomagać na tyle na ile mogę. Mam swoją wytwórnię więc pomogę Bartkowi wydać płytę jesienią. Bądźcie czujni, bo będzie naprawdę fajny materiał – zapowiedział Bednarek, który od kilku lat jest współwłaścicielem Space Records.

 

fot. Artur Kowalczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *