Kanał AXN Spin HD w ofercie sieci Elsat

Nowy kanał AXN Spin HD w pakiecie Złotym+ sieci Elsat! AXN Spin HD (nr kanału 514), to kanał adresowana do młodzieży, stacja telewizyjna z grupy AXN. Na program AXN Spin składają się programy rozrywkowe oraz seriale fabularne i animowane.

 

 

Aby oglądać kanał AXN Spin użyj opcji wyszukiwania kanałów na swoim odbiorniku.

Ponadto, w nocy z 20 na 21.10.2020 kanał AXN zostanie udostępniony w wersji HD.

W związku z tym, kanał CBS Reality zostanie przeniesiony na inną częstotliwość. Aby go oglądać konieczne będzie ponowne wyszukanie tego kanału na niektórych odbiornikach telewizyjnych.

Na kanale będzie można zobaczyć w październiku takie HITY jak:

S.W.A.T.

Film akcji, USA 2003, 108 min., (15), reż. Clark Johnson, wyk. Samuel L. Jackson, Colin Farrell, Michelle Rodriguez

Oficerowie jednostki specjalnej S.W.A.T. Jim Street oraz Brian Gamble zostali wysłani w celu udaremnienia napadu na bank. Udało im się zapobiec przestępstwu, ale w trakcie akcji podjęli kontrowersyjną decyzję, w wyniku której został postrzelony jeden z zakładników. Streeta zawieszono, a Gamble’a wyrzucono z jednostki.

Sześć miesięcy później weteran S.W.A.T., Daniel „Hondo” Harrelson, ma za zadanie utworzyć nowy oddział, do którego wybiera oficerów S.W.A.T. oraz trzech żółtodziobów. Po ukończeniu szkolenia jednostka otrzymuje wiadomość, że francuski boss przestępczy, Alex Montell, próbuje uciec z więzienia. Próba pokrzyżowania planów Montrella nie staje się łatwiejsza, kiedy ten obiecuje 100 milionów dolarów za wyrwanie go z rąk policji.

Świat w płomieniach

Film akcji, USA 2013, 122 min., (15), reż. Roland Emmerich, wyk. Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal

„White House Down” (Świat w płomieniach) to amerykański thriller polityczny, nakręcony w 2013
roku przez Rolanda Emmericha. Scenariusz do filmu napisał James Vanderbilt, a w rolach głównych wystąpili Channing Tatum oraz Jamie Foxx. Role drugoplanowe zagrali Maggie Gyllenhaal, James Woods, Jason Clarke, Joey King oraz Richard Jenkins.

Opowiada o ataku grupy paramilitarnej na Biały Dom. Terrorystów próbuje powstrzymać funkcjonariusz policji. Podczas wycieczki po Białym Domu dochodzi do ataku grupy paramilitarnej. Funkcjonariusz policji, który brał udział w wycieczce wraz z córką, aby ratować córkę i chronić prezydenta, postanawia powstrzymać terrorystów.

Elysium

Film akcji, USA 2013, (18), reż. Neill Blomkamp, wyk. Matt Damon, Jodie Foster, Diego Luna.

„Elizjum” to amerykański film science-fiction z 2013 roku, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Neilla Blomkampa. W rolach głównych występują Matt Damon, Jodie Foster, Alice Braga i Sharlto Copley. Akcja filmu toczy się zarówno na zniszczonej Ziemi, jak i w luksusowym kurorcie kosmicznym, zwanym Elizjum.

Film porusza wiele poważnych politycznych i socjologicznych tematów, takich jak imigracja, przeludnienie, opieka zdrowotna, wykorzystywanie pracowników, system sprawiedliwości oraz problemy klas społecznych.

Blade Runner 2049

Dramat, USA 2017, 148 min., (16), reż. Denis Villeneuve, wyk. Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright.

„Blade Runner 2049” to amerykański film neo-noir science fiction z 2017 roku, w reżyserii Denisa Villeneuve’a, na podstawie scenariusza Hamptona Fanchera i Michaela Greena. Film stanowi kontynuację „Łowcy androidów” z 1982 roku. W rolach głównych występują Ryan Gosling i Harrison Ford, a towarzyszą im Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista i Jared Leto. Ford i James Olmos ponownie wcielają się w role bohaterów z pierwszego filmu.

Akcja rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z „Łowcy androidów”. Gosling wciela się w K, replikanta Nexus-9. Jego zadaniem jest odnajdywanie ukrytych zagrożeń, które mogłyby naruszyć równowagę w społeczeństwie i odmienić losy cywilizacji. Producentem wykonawczym filmu został reżyser pierwszej części, Ridley Scott.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *