Kina Helios pokażą pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „Belfer”

Już w niedzielę, 22 października br. o godz. 20:30 Helios ponownie zaprosi swoich widzów na serialowe emocje na wielkim ekranie. We wszystkich 43 kinach Helios w całej Polsce będzie można obejrzeć pierwszy odcinek kolejnego sezonu serialu „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli głównej.

 

„Belfer” to oryginalna produkcja CANAL+, której ostatni odcinek oglądało blisko pół miliona osób. Docenili ją zarówno widzowie, jak i krytycy – serial został wyróżniony m.in. statuetką Orła 2017 w kategorii „Najlepszy Filmowy Serial Fabularny”, „Specjalną Telekamerą 2017” oraz tytułem „Wydarzenie Roku 2016” w plebiscycie Bestsellery Empiku.

Paweł Zawadzki – tytułowy belfer – zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii i tylko jedno jest jasne: na terenie szkoły toczy się mordercza gra. To nie jest liceum, jak każde inne. To nie są zwykli uczniowie, a Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Na ekranie ponownie zobaczymy Macieja Stuhra, a w najnowszym sezonie wystąpią obok niego: Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel, Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski i inni.

Bilety na kinowe pokazy pierwszego odcinka drugiego sezonu „Belfra” można kupić na stronie Helios.pl lub w dowolnym kinie sieci w cenie 20 zł.

Więcej informacji: Helios.pl/Belfer

Już po raz kolejny widzowie kin sieci Helios mogą oglądać serialową premierę na wielkim ekranie. W niedzielę, 28 sierpnia br. w 42 kinach sieci w całej Polsce ponad 20 tys. widzów oglądało finałowy odcinek 7. sezonu „Gry o tron”, a w niedzielę, 15 października br. w wybranych kinach Helios odbyły się specjalne pokazy premierowego odcinka drugiej serii polskiej produkcji HBO – „Wataha”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *