MediaZapowiedzi TV

Kino Polska Muzyka wybierze polski hit lata 2018!

W piątek, 17 sierpnia, rozpocznie się głosowanie na hit lata 2018 Kino Polska Muzyka. Wybrane przez widzów przeboje zostaną zaprezentowane w programie „Hity Lata 2018!” na antenie Kino Polska Muzyka. Premiera programu w sobotę, 25 sierpnia, o godz. 18:00.

 

 

 

Swój ulubiony polski przebój lata Kino Polska Muzyka będzie można wybrać zarówno na stronie internetowej Kinopolskamuzyka.pl, jak i podczas 5. Olsztyn Green Festivalu, który odbędzie się nad jeziorem Ukiel w Olsztynie już w najbliższy weekend. Na terenie festiwalu będzie zorganizowana specjalna strefa muzyczna Kino Polska Muzyka i pojawią się hostessy z tabletami, które umożliwią głosowanie. Impreza potrwa od piątku do soboty 17 i 18 sierpnia. Kino Polska Muzyka jest patronem medialnym Olsztyn Green Festivalu.

Głosowanie na hity lata 2018 Kino Polska Muzyka potrwa do czwartku, 23 sierpnia. Wybrane przeboje zostaną zaprezentowane w programie „Hity Lata 2018!” na antenie Kino Polska Muzyka w sobotę, 25 sierpnia, o godz. 18:00. Powtórkę programu będzie można zobaczyć w niedzielę, 26 sierpnia o 10:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *