DVB-TMediaZapowiedzi TV

„Koronawirus – program specjalny” w Telewizji WP

Program specjalny dotyczący pandemii koronawirusa ruszył na Stronie Głównej WP w czwartek, 12 marca. Od najbliższego poniedziałku, 23 marca będzie nadawany również w Telewizji WP. Emisja na żywo od poniedziałku do piątku o godz. 13:50.

 

 

 

 

Dotychczasowe odcinki programu na Stronie Głównej WP odtworzono 16 mln razy. Olbrzymie zainteresowanie i reakcje widzów spowodowały, że podjęta została decyzja o jednoczesnej emisji również w Telewizji WP.

„Koronawirus – program specjalny” będzie rozpoczynał się o 13.50 i potrwa do 15.45. Wśród prowadzących są Marek Kacprzak, Agnieszka Kopacz, Sebastian Ogórek i Mateusz Ratajczak. Do tej pory gośćmi programu byli m.in. minister rozwoju Jadwiga Emilewicz, profesor Krzysztof Simon, profesor Robert Flisiak, wicepremier Piotr Gliński, przewodniczący PO Borys Budka, prezes PZPN Zbigniew Boniek, prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak.

W ramówce Telewizji WP znaleźć można światowe filmy i seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji. Stacja pokazuje autorskie programy publicystyczne, w tym „Tłit” i „Money. To się liczy”, programy rozrywkowe oraz dokumenty i cykle o remontowaniu i urządzaniu wnętrz.

Zgodnie z danymi Nielsen Audience Measurement Telewizja WP ma największy udział w rynku wśród stacji nadających naziemnie w ramach MUX8. W lutym 2020 roku Telewizja WP zdobyła 0,83% SHR osiągając 79% wzrostu rok do roku w grupie komercyjnej All 16-49, notując tym samym rekordowy wynik wśród stacji nadających na MUX8.

Telewizja WP dostępna jest w ramach bezpłatnej telewizji naziemnej, na platformach Canal+ (kanał 73) i Cyfrowy Polsat (kanał 104) oraz w sieciach kablowych m.in.: Vectra (114), Netia (29), Orange (35), Multimedia (38), UPC (158/116), Inea (28), Toya (25) oraz w WP Pilot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *