NC+PolecaneSport w TV

Kup nc+ i odbierz karnet na mecze PKO Ekstraklasy

Platforma nc+ przygotowała specjalną promocję dla wszystkich kibiców PKO Ekstraklasy. Tylko teraz podpisując umowę na ofertę telewizyjną nc+ klienci mogą otrzymać jeden z trzech tysięcy karnetów na mecze swojego ulubionego klubu.

 

 

Oferta dotyczy dedykowanego promocji pakietu telewizyjnego EXTRA+ z ośmioma kanałami CANAL+, dwoma nowymi kanałami CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 dedykowanymi PKO Ekstraklasie oraz sześcioma kanałami i serwisami pay-per-view Polsat Sport Premium (w sumie 165 kanałów, 95 w HD) w cenie 99,99 zł miesięcznie.

Wybierając pakiet EXTRA+ z CANAL+ abonenci zyskają dostęp do najlepszych wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, LaLiga, Ligi Mistrzów CEV czy Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA na kanałach Polsat Sport Premium.

Ofertę promocyjną można rozszerzyć o opcje dodatkowe, w tym m.in. o dekoder 4K UltraBOX+ i dostęp do kanału CANAL+ 4K Ultra HD na którym w najwyższej jakości obrazu transmitowane są rozgrywki PKO Ekstraklasy (nawet 100 meczów w sezonie), Premier League, LaLiga i Bundesligi oraz filmy, seriale i programy dokumentalne.

W promocji dla kibiców przygotowano w sumie blisko trzy tysiące karnetów na rundę jesienną lub cały sezon PKO Ekstraklasy. Informacje na temat aktualnej ilości karnetów dostępnych w promocji można uzyskać w autoryzowanych salonach sprzedaży nc+.

Oferta promocyjna dotyczy nowych umów zawieranych na 24 miesiące i obowiązuje do 30 września tego roku lub wyczerpania puli karnetów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *