Kwiecień na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam zaprasza wszystkie maluchy do nauki angielskiego razem z bohaterami serii „Badanamu” – premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie Polsat JimJam od 1 kwietnia.

 

 

 

 

 

W kwietniu Polsat JimJam poleca ponadto premierę 2. sezonu „Truskaweczki” – na filmowe spotkania zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę.

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam poleca również maratony z serialem „Kajtuś”cykl edukacyjny z bohaterami bajek „Badanamu”„Gryzmołki Gryzmołka”, „Teraz już wiesz” i „Hugo, co to znaczy”, a także cykl „Dziewczęce bajki”, w ramach którego wyemitujemy produkcje uwielbiane zwłaszcza przez wszystkie dziewczynki. W tym czasie na antenie spotkamy m.in. kucyki My Little Pony, Zuzię oraz Kropkę.

PREMIERA: BADANAMU
Od 1 kwietnia w dni powszednie o 9:00 i 14:00,
a w weekendy o 14:00 (po cztery odcinki)

POLSAT JimJam zaprasza wszystkie maluchy do nauki angielskiego! „Badanamu” to edukacyjna seria skierowana do dzieci w wieku od roku do czterech lat. Program ma na celu naukę angielskiego poprzez zabawę, wpadające w ucho piosenki i proste rymowanki. Dzięki przystępnej formie i krótkim odcinkom, dzieci łatwo przyswoją podstawowe słownictwo oraz literki.
Wspólnie z bohaterami nauczą się najpopularniejszych angielskich rymowanek, m.in. o trzech małych kotkach, misiu, który kładzie się spać oraz zegarowej rymowanki. Poznają także literki i ich wymowę – „a” jak apple, „b” jak bear czy „c” jak cactus. Na prostych przykładach przyswoją ponadto podstawowe słownictwo związane z rodziną, żywnością czy zwierzętami. Bohaterami serii są m.in. sympatyczny miś Bada, sówka Abby oraz Mimi. W krainie Badanamu spotkacie także słodkie kociaki, kolorowe pingwinki i małą świnkę.

PREMIERA: TRUSKAWECZKA, s. 2
W soboty i niedziele o 9:00 i 17:00
Zapraszamy na filmowe spotkania z „Truskaweczką”!

W kwietniu zapraszamy na 2. sezon przygód „Truskaweczki”. Truskaweczka to mała dziewczynka, która żyje w krainie pełnej truskawek. Te słodkie owoce rosną tam tak duże, że do przewiezienia tylko jednej potrzebna jest taczka!
W krainie wszystko jest truskawkowe – nawet płatki śniegu są w kształcie tych przepysznych owoców. Towarzyszami Truskaweczki są kot Kremówka i pies Keksik. Truskaweczka spędza czas także w towarzystwie swoich przyjaciółek – Miodowego Kucyka, Pomarańczki i Imbirki.

MARATONY Z SERIALEM
KAJTUŚ
Codziennie od 11:00 (po trzy odcinki)

Kajtuś to mały czteroletni chłopiec, który mieszka w niebieskim domku razem ze swoją mamą, tatą i młodszą siostrą. Codziennie odkrywa coś interesującego, dowiadując się nowych rzeczy o otaczającym go świecie. Animacja przedstawia doświadczenia i emocje bliskie każdemu maluchowi: chęć bycia samodzielnym, naśladowanie starszych od siebie czy posiadanie młodszego rodzeństwa.

Z każdego odcinka płynie dla małych widzów cenna lekcja – dzieci dowiedzą się m.in. czemu rodzice tak się o nie troszczą oraz dlaczego warto dbać o porządek i mówić prawdę. Serial to również okazja do nauki nowych słów. Gdy Kajtuś pochwali się w przedszkolu wiedzą na temat tego, skąd się bierze cień, pani wytłumaczy wszystkim, kim jest naukowiec i dlaczego warto zadawać pytania.

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 9:00 do 10:00 oraz od 14:00 do 15:00, a w weekendy od 14:00 do 15:00

Zapraszamy do wspólnej nauki poprzez zabawę. Na najmłodszych czekać będą bohaterowie bajek:
Badanamu
Gryzmołki Gryzmołka
Teraz już wiesz
Hugo, co to znaczy?

DZIEWCZĘCE BAJKI
Codziennie od 7:00 oraz od 15:00

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami bajek uwielbianych zwłaszcza przez wszystkie dziewczynki. W tym czasie na antenie spotkamy m.in. kucyki My Little Pony, Zuzię oraz Kropkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *