L.U.C., Grubson, Eldo otworzą cykl koncertów podczas Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24

L.U.C., Eldo oraz Grubson to artyści, którzy otworzą tegoroczną edycję Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 – trzydniowej imprezy w Pałacu Kultury i Nauki poświęconej muzyce w jej wielu odsłonach. Targi odbędą się w Warszawie w dniach 10-12 listopada br.
 
W piątek, 10 listopada br. na scenie Teatru Studio pojawią się: L.U.C. z międzypokoleniowym projektem łączącym hip-hop, poezję, elektronikę i muzykę klubową, zainspirowanym piosenkami Ireny Jarockiej, Haliny Frąckowiak, Krystyny Prońko i Magdy Umer, a także klasyczny, wciąż aktualny rap Eldo oraz nowe kompozycje Grubsona – artysty, który w ognisty sposób połączył hip-hop z dancehallem.
Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24 odbędą się już po raz siódmy. Przez trzy dni publiczność będzie mogła uczestniczyć w koncertach, spotkaniach, warsztatach i prezentacjach oraz w pokazach filmowych.
Bilety na wydarzenia pierwszego dnia Targów można już kupować już na stronie Bilety.cjg24.pl.
Cena biletu na pojedynczy koncert to 29 zł, a cena karnetu na cały dzień to 69 zł. Karnet na wszystkie koncerty w ramach Targów (piątek 10.11., sobota 11.11. i niedziela 12.11.) kosztuje 179 zł (uwaga – przewidziano tylko 200 sztuk).
Teledyski artystów, którzy pojawią się na scenie Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 24 w piątek, 10 listopada br., można obejrzeć w serwisie YouTube:
 

 

 

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *