Lipcowe premiery teleTOON+

W lipcu stacja teleTOON+ pokaże premierowo program taneczny „Czas na taniec”, nowy serial „Winston i Dudley” oraz najnowszy sezon serialu „Sissi – młoda cesarzowa”.

 

 

„Winston i Dudley” to bajka dla wszystkich, którzy chcieliby poznać międzygalaktyczne wyczyny trójki przyjaciół. Ich przygody nie raz wprawią w osłupienie i rozbawią do łez.  Winston to typowy ziemski nerd, którego motto brzmi: PRZYGODA + KOSMITA – WKURZAJĄCE DZIEWCZYNY = REWELACYJNIE! Chłopak tworzy nieziemską szajkę razem ze swoim najlepszym przyjacielem, żółtym kotem Dudley’em oraz umięśnionym kosmitą Hamptonem. Nowy sezon „Sissi młodej cesarzowej” to bajeczna adaptacja historii miłosnej księżniczki Sissi i jej ukochanego – księcia Franza. Czy Sissi i Franz zdołają pokonać przeciwności losu i ukoronują swoją miłość? To wzruszająca i piękna historia, którą widzowie będą śledzić z zapartym tchem. Dzięki nowej produkcji własnej stacji teleTOON+ „Czas na taniec”  mogą się spełnić marzenia dzieci o wykonaniu własnej choreografii na oczach setek tysięcy widzów! Każdy fan tańca i muzyki powinien to zobaczyć W każdym odcinku programu „Czas na taniec” drużyna składająca się z trzech nastolatek wykona nowoczesny układ taneczny do jednego ze znanych utworów muzycznych.

Winston i Dudley (13 x 22’)
(Winston Steinberger & Sir Dudley Ding Dong)
Kanada/Australia, 2017
©Winston Productions (on) Inc., Winston Productions (BC) Inc., Sticky Pictures Pty Litd.
Emisja: od poniedziałku, 22 lipca o godz. 13:15 i 20:25 (poniedziałek-piątek)

Międzygalaktyczne wyczyny Winstona Steinburgera, jego kota Dudleya i kosmity o imieniu Hampton wprawią w osłupienie i rozbawią do łez.

Winston to typowy ziemski nerd, którego motto brzmi: PRZYGODA + KOSMITA – WKURZAJĄCE DZIEWCZYNY = REWELACYJNIE! Jego zdaniem odkrywanie przestrzeni kosmicznej jest o wiele ciekawsze od spędzania czasu z ziemskimi przyjaciółmi. Chłopak tworzy nieziemską szajkę razem ze swoim najlepszym przyjacielem, żółtym kotem Dudley’em oraz umięśnionym kosmitą Hamptonem. Kompani nie z tego świata pracują w barze i warsztacie u Cutty’ego, znajdującym się na najbardziej ruchliwej autostradzie w całej galaktyce. Do lokalu Winstona może zawitać każdy statek kosmiczny, kosmita i zbój. A to oznacza świetną zabawę i przygodę. Ale nie tylko! Trzech przyjaciół codziennie mierzy się ze śmiercią, podbijając bulgoczące planety, walcząc ze swoim odwiecznym wrogiem Lordem Mrokiem i złowrogimi kosmicznymi bandytami.

Sissi młoda cesarzowa 2 (26 x 26’)
(Sissi The Young Empress 2)
Włochy, 2017
©Mondo TV
Emisja: od środy, 25 lipca o godz. 9:25 i 18:15 (poniedziałek-piątek)

Drugi sezon bajecznej adaptacji historii miłosnej księżniczki Sissi i jej ukochanego – księcia Franza.

Kontynuacja opartej na faktach niezwykłej historii młodej cesarzowej Sissi. Los nie jest łaskawy dla zakochanych – uczucie łączące Franza i Sissi zostaje wystawione na kolejną próbę. Sissi zapada w sen, z którego nikt nie potrafi jej wybudzić. Zdeterminowany Franciszek, z pomocą babci Idy, stara się uratować księżniczkę. Na drodze do szczęścia zakochanych z początku staje również ojciec Sissi, Max. Sytuację zechce wykorzystać rywalka Sissi – Sara, która z niezwykłą determinacją jeszcze raz zawalczy o serce przystojnego dziedzica tronu.

Czy Sissi i Franz zdołają pokonać przeciwności losu i ukoronują swoją miłość? To wzruszająca i piękna historia, którą widzowie będą śledzić z zapartym tchem.

Czas na taniec (40×3’)
Polska, 2018
©teleTOON+
Emisja: od poniedziałku, 25 czerwca o godz. 15:50 oraz 21:35 (poniedziałek-piątek)

Który nastolatek nie zna utworów Margaret, Maroon 5 czy Drake’a? „Czas na taniec” to nowy, autorski format stacji teleTOON+, dzięki któremu mogą się spełnić marzenia dzieci o wykonaniu własnej choreografii na oczach setek tysięcy widzów! Każdy fan tańca i muzyki powinien to zobaczyć!

W każdym odcinku programu „Czas na taniec” drużyna składająca się z trzech nastolatek wykona nowoczesny układ taneczny do jednego ze znanych utworów muzycznych. Każdy odcinek to inny muzyczny hit i zupełnie nowa choreografia. Widzowie, naśladując kroki tancerek, będą mogli odtworzyć w domu zaprezentowany układ taneczny. Ale to nie wszystko! Na zakończenie każdego odcinka pokazane zostaną wybrane nagrania przesłane przez widzów stacji. Fani programu zaprezentują własne propozycje układów tanecznych na ekranach telewizorów.

Program „Czas na taniec” zachęca dzieci do aktywnego spędzania czasu oraz nauki prostych ruchów tanecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *