„Uwaga, wakacje!” – „Gazeta Wyborcza” i WOŚP uczą udzielać pierwszej pomocy

W najbliższą środę i czwartek, 13 i 14 czerwca br. razem z „Gazetą Wyborczą” ukażą się zeszyty pt. „Uwaga, wakacje!”, które warto zabrać ze sobą na urlop – obóz, kolonie czy wczasy. Instruktorzy i eksperci Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokazują w nich, jak skutecznie udzielić pierwszej pomocy w nagłych sytuacjach, np. po wypadku drogowym, podtopieniu, zawale, udarze czy wstrząsie anafilaktycznym.

 

 

Każdy z zeszytów, liczących 24 strony, zawiera porady, jak zachować się, widząc wypadek lub inne nagłe zdarzenie, a także co zrobić w czasie zatrucia pokarmowego i jak powinna być wyposażona apteczka pierwszej pomocy. Dzięki lekturze fachowych instrukcji czytelnicy „Gazety Wyborczej” mogą przygotować się, by w nagłym przypadku nie tracić głowy, ale profesjonalnie i sensownie udzielić pomocy potrzebującemu.

Merytorycznym partnerem wydań jest Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która prowadzi Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować”.

Wydania „Gazety Wyborczej” z zeszytami „Uwaga, wakacje!” wspiera kampania promocyjna obejmująca telewizję (TVN i stacje tematyczne) i Radio TOK FM oraz autopromocja na łamach dziennika i na Wyborcza.pl. Działania i kreacje przygotował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *