Sport w TVTVN Discovery Polska

Loty w Planicy w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze i pożegnanie Marka Rudzińskiego ze skokami narciarskimi

Marek Rudziński przez lata był głosem skoków narciarskich w Eurosporcie, a w ostatnich trzech sezonach także w TVN. W niedzielę jeden z najlepszych komentatorów w Polsce po raz ostatni w karierze skomentuje konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Transmisja finałowych zawodów w Planicy w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze.

 

Do końca sezonu 2023/24 w Pucharze Świata zostały już tylko trzy konkursy. Finałowa rywalizacja tradycyjnie rozegrana zostanie na skoczni mamuciej w Planicy. Na czwartek zaplanowano kwalifikacje, w piątek zostanie rozegrany konkurs indywidualny, w sobotę drużynówka, a w niedzielę ostatnie zawody indywidualne. Po zawodach odbędzie się wręczenie Kryształowej Kuli dla triumfatora klasyfikacji generalnej. W Słowenii zaprezentuje się pięciu Polaków: Aleksander Zniszczoł, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła i Maciej Kot.

Niedzielny konkurs będzie ostatnim skomentowanym przez Marka Rudzińskiego. Jeden z najlepszych komentatorów sportowych w Polsce wraz z końcem sezonu 2023/24 przestanie komentować skoki narciarskie, ale już latem widzowie Eurosportu usłyszą go podczas transmisji z igrzysk olimpijskich w Paryżu. Marek Rudziński ostatnie zawody skomentuje z Planicy w parze z Igorem Błachutem. Pod słoweńskim mamutem realizowane będzie studio TVN – prowadzący Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski będą rozmawiali w nim m.in. z Magdaleną Pałasz i Jakubem Kotem. Reporterem w Planicy będzie Kacper Merk.

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo są publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji Pucharu Świata w Planicy:

Czwartek, 21 marca, 9:30, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze

Piątek, 22 marca, 14:30, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Sobota, 23 marca, 9:00, konkurs drużynowy, TVN, Eurosport 1 i Player

Niedziela, 24 marca, 9:00, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

foto. TVN Warner Bros. Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *