Zapowiedzi TV

Magiczne kłopoty Dorotki w Boomerangu

W kwietniu na antenę Boomeranga powraca bohaterka znana z klasyki literatury dla młodzieży. Dorotka kontynuuje swoje przygody w fantastycznej Krainie Oz, gdzie za każdym rogiem czeka nowa, bajeczna tajemnica. Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz” w poniedziałek 16 kwietnia o godz. 13:30.
 

 
W premierowych odcinkach pierwszego sezonu tytułowa bohaterka serialu przekona się, że z magią nie ma żartów. Brak ostrożności wpędzi Dorotkę i jej kompanów w wielkie tarapaty. Kiedy królowa Ozma będzie chciała spróbować swoich sił w pieczeniu ciast, poprosi o pomoc właśnie swoją najwierniejszą przyjaciółkę. Chcąc pokazać władczyni, jak upiec idealne ciasteczka, Dorotka pomyli butelkę z ekstraktem waniliowym z flakonem eliksiru życia. W rezultacie mikser ożyje, siejąc spustoszenie w całej kuchni! Innym razem główna bohaterka podaruje Ozmie znaleziony przypadkiem Naszyjnik Przyjaźni. Ku ich wielkiemu zdziwieniu, przedmiot posiada ukryte działanie – dosłownie skleja ze sobą najlepszych przyjaciół! Dziewczęta będą musiały znaleźć sposób na odwrócenie działania czaru.
W nowych odcinkach nie zabraknie również intryg złośliwej czarownicy Wilhelminy. Kiedy Dorotka, Ozma i Glinda wybiorą się na bazar, wiedźma wyśle swoje małpy do pałacu, by wykradły z niego księgę zawierającą kompletną historię Oz. Wilhemina chce bowiem zupełnie wykreślić Dorotkę z dziejów krainy! Czy jej się to uda? Odpowiedź w kwietniu na antenie Boomeranga.
Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu „Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz” w poniedziałek 16 kwietnia. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 13:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *