Maj na kanale CBS Reality

W maju szczególnie CBS Reality poleca premierę 1. sezonu serialu dokumentalnego „Tropami zbrodni”, będącego produkcją własną CBS Reality. Nowa seria bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad ukazując poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin.
 

W tym miesiącu CBS Reality zaprasza także na premierę 1. sezonu serialu dokumentalnego „Bliźniacze zło”, przedstawiającego prawdziwe historie  bliźniąt, które wkroczyły na złą drogę. Serial podąża za prawdziwymi zagadkami kryminalnymi i opisuje zbrodnie popełnione przez złowrogie pary.

W maju oglądać będzie można także premierowo 2. sezon serialu dokumentalnego „Tragedia ze skandalem w tle”, w którym widzowie poznają historie skandali z największymi hollywoodzkimi gwiazdami w roli głównej, 4. sezon serialu dokumentalnego „Grzechy i sekrety”, przedstawiającego głęboko skrywane mroczne miejskie sekrety, tajemnice i zbrodnie oraz 2. i 10. sezon serialu dokumentalnego „Na straży prawa” opowiadającego o agentach celnych z Nowej Zelandii.

 

 
TROPAMI ZBRODNI
Sezon 1.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
Od 27 maja w każdą niedzielę o 22:00
Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Nowa seria CBS Reality „Tropami zbrodni” bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad z takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone czy Kanada, gdzie technologia zmieniła kierunek badań i dzięki niej doprowadzono winnych przed oblicze sprawiedliwości.
Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym, „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych
w ostatnim czasie.
GRZECHY I SEKRETY
Sezon 4.
PREMIERA
Od 2 maja w każdą środę o 21:00
Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Każde miasto ma swoje tajemnice i swoją mroczną stronę. Seria „Grzechy i sekrety” prezentuje szczegóły zbrodni, a wraz z nimi ciemne strony społeczności, w których popełniono zbrodnicze czyny. W każdym odcinku, wraz z rozwojem dochodzenia, ujawniane są tajemnice, skandale i historie, które przyciągają żądnych sensacji dziennikarzy brukowców i odkrywają głębiny miejskiej tkanki zmieniając ją na zawsze. Krew została przelana, a miasto już nigdy nie będzie takie samo.
TRAGEDIA ZE SKANDALEM W TLE
Sezon 2.
PREMIERA
Od 14 maja w każdy poniedziałek o 21:00
Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Seria „Tragedia ze skandalem w tle” przedstawia historie celebrytów, którzy zyskali rozgłos, gdy ich skandaliczne zachowania wywołały medialny szum. Psychologia działań kryjąca się za skandalem od dawna była materiałem źródłowym dla telewizji, książek i filmów, a skandale z udziałem gwiazd takich jak Drew Barrymore, Alissa Milano czy Rob Lowe stały się pierwowzorami omawianych w serii historii. Każdy z godzinnych odcinków „Tragedii ze skandalem w tle” przedstawia znane historie celebrytów zrekonstruowane na bazie materiałów archiwalnych i komentarzy ekspertów, mających pomóc w rozwikłaniu zawiłych losów bohaterów, którzy często mimowolnie znaleźli się w świetle reflektorów.
BLIŹNIACZE ZŁO
Sezon 1.
PREMIERA
Od 1 maja w każdy wtorek o 21:00
Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Seria „Bliźniacze zło” rzuca światło na dziwny i fascynujący świat bliźniąt, ich sekretny język, którym się porozumiewają, oraz na ich identyczną powierzchowność. Program analizuje także pogłoski mówiące, o tym, że bliźniacy potrafią odczuwać ból rodzeństwa, czy fakt, że gdy jeden z bliźniaków schodzi na złą drogę, ten drugi staje się jeszcze gorszy. Seria pokazuje, że są na świecie bliźniaczki, które sypiają z mężami swych sióstr, potrafią wrobić je
w morderstwo, ukraść ich tożsamość, a na koniec powstać
z martwych.
NA STRAŻY PRAWA
Sezon 10. PREMIERA – w dni powszednie o 20:00 i 20:30 od 14 do 25 maja
Sezon 2. PREMIERA – w dni powszednie o 20:00 i 20:30 od 28 maja. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Serial o agentach celnych w Nowej Zelandii, których celem jest zapobieganie przemycaniu
przez granice kraju obcych roślin i zwierząt, jak również narkotyków i pornografii.
To, co udaje im się znaleźć, często wywołuje ogromne zdumienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *