Maj na kanale SundanceTV

W nadchodzącym miesiącu SundanceTV zaprasza do oglądania seriali „Mad Men” (sezon 7.), „Rectify” (sezon 4.), „RAKE” (sezon 4.) oraz „Jake Irish” (sezon 1.).

W maju SundanceTV poleca także cykl Słodko-gorzkie komedie, a w nim filmy: „Nowe szaty cesarza” z Ianem Holmem w roli Napoleona, „Diamond Tongues”, „Studs” i „Operator”.

MAD MEN – SEZON 7.
W czwartki o 22:00
Występują: Jon Hamm, Elisabeth Moss
Siódmy i ostatni sezon serialu składa się z 14 odcinków podzielonych na dwie równe części: pierwsza, zatytułowana jako „Beginning”, rozpoczyna się w styczniu 1969 r., kilka tygodni po Święcie Dziękczynienia z 1968 r., które zostało pokazane pod koniec 6. sezonu, zaś kończy w lipcu 1969 r., i przedstawia bohaterów w trakcie zmagań z nowymi okolicznościami ich życia prywatnego i zawodowego. Druga połowa sezonu, zatytułowana jako „The End of an Era”, rozgrywa się między kwietniem a listopadem 1970 r.
RECTIFY – SEZON 4.
Ostatni odcinek sezonu w niedzielę 6 maja o 22:00
Występują: Aden Young, Abigail Spencer, Adelaide Clemens
Po tym, jak jego ugoda zostaje oficjalnie zatwierdzona, Daniel musi pogodzić się z nadchodzącym wygnaniem ze stanu Georgia. Na prośbę ojca Teda, który nie może wybaczyć Danielowi ataku na syna, wyprowadza się z rezydencji Talbotów.
RAKE – SEZON 4.
Od 13 maja w każdą niedzielę o 22:00
Występują: Richard Roxburgh, Matt Day, Russell Dykstra, Kate Box
Adwokat kryminalny Cleaver Greene to specjalista od spraw beznadziejnych i klientów nie do obrony – od bigamistów po kanibali i wszystkich pomiędzy. Jest mistrzem przegranej sprawy, zarówno w sali sądowej, jak i w sypialni.
JACK IRISH – SEZON 1.
Od 6 maja w każdą niedzielę od 20:00, po dwa odcinki
Występują: Guy Pearce, Marta Dusseldorp, Aaron Pederson
Jack ma za zadanie odnaleźć zaginioną osobę, tylko po to, aby od razu wpaść w pułapkę i zostać wrobionym w morderstwo. Szybko zostaje uwikłany w skomplikowaną sieć potężnych interesów, która rozciąga się od jego rodzinnego miasta Fitzroy do odległej wioski na Filipinach.
DIAMOND TONGUES
Piątek, 4 maja o 22:00
Reżyseria: Pavan Moondi, Brian Robertson
Występują: Leah Fay Goldstein, Nick Flanagan
Edith marzy o tym, by zostać odnoszącą sukcesy aktorką. Jednak nie potrafi sprawić, aby coś w jej karierze drgnęło. Nie mogąc zrozumieć, gdzie popełnia błędy, wszystko zaczyna robić źle.
STUDS
Piątek, 11 maja o 22:00
Reżyseria: Paul Mercier
Występują: Feidlim Cannon, Brendan Gleeson, Domhnall Gleeson
Emmet Rovers to drużyna będąca na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Po stracie trenera, zespołowi grozi utrata ich rodzimego boiska. Czy nowy menedżer przyniesie trochę szczęścia pechowcom?
THE EMPEROR’S NEW CLOTHES
(Nowe szaty cesarza)
Piątek, 18 maja o 22:00
Reżyseria: Alan Taylor
Występują: Ian Holm, Iben Hjejle, Tim McInnerny
Podczas pobytu Napoleona na wyspie Świętej Heleny lojaliści wynajmują sobowtóra, by zamienić go miejscami z cesarzem będącym na wygnaniu. W czasie, gdy podszywający się pod obalonego władcę oszust pławi się w luksusach, prawdziwy Napoleon powraca do Paryża, by odzyskać tron.
OPERATOR
Piątek, 25 maja o 22:00
Reżyseria: Logan Kibens
Występują: Martin Starr, Mae Whitman, Nat Faxon
Programista Joe i początkująca artystka komediowa Emily są szczęśliwym małżeństwem. Lecz gdy każde z nich postanawia wykorzystać drugą połówkę w swojej pracy, nad szczęśliwym dotąd związkiem pojawiają się czarne chmury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *