Maj na kanale FOX (wideo)

Majowe ciepłe, wiosenne dni zostaną urozmaicone przez gorące premiery na kanale FOX. Atmosferę rozgrzeje między innymi drugi sezon Deep State: Tajny układ. Ale to nie wszystko, bo możemy spodziewać się także nowych tytułów – razem z Dowodem niewinności odwiedzi nas prawniczka Madeline Scott, która będzie walczyć o sprawiedliwość dla bezprawnie skazanych. Oprócz tego zobaczymy drugi sezon Mentalisty oraz garść dobrych, filmowych produkcji takich jak: Gniew tytanów czy Wyspa.

 

DEEP STATE: TAJNY UKŁAD, sezon 2
DEEP STATE, season 2
(8 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: NIEDZIELA 26 MAJA O GODZ. 20:10 
Emisja poniedziałki o 20:10

Fabuła drugiego sezonu Deep State: Tajny układ rozgrywa się osiem miesięcy po wydarzeniach z sezonu pierwszego. Zarówno Harry jak i Leyla są sfrustrowani i zgorzkniali. Teraz jednak mają szansę naprawić krzywdy przeszłości, połączyć siły i wywalczyć sprawiedliwość.

W nowej odsłonie Deep State: Tajny Układ poznamy kulisy niejasnych układów i zasady działania tajnych machinacji.  Po fiasku operacji na Bliskim Wschodzie uwagę ludzi trzymających władzę skupiają bogate złoża surowców naturalnych w krajach biednej Afryki Subsaharyjskiej. Trwa pierwsza brudna wojna o czystą energię. Dowiemy się również więcej na temat życia poznanych w pierwszym sezonie bohaterów, będziemy świadkami wielkiego upadku jednego z nich, a także spisku, którego inspiratorzy chcą przedstawić pewną osobę w oczach Zachodu jako niebezpiecznego terrorystę.

W zasadzce w Mali ginie czworo agentów amerykańskich sił specjalnych oraz ich tłumaczka (Aicha Konate). Opóźnia to dopełnienie umowy między Waszyngtonem a malijskim rządem, dzięki której tak zwany tajny układ może znacznie zyskać. By naprawić sytuację, na front zostaje wysłany jeden z agentów, Natan Miller (Walton Goggins), człowiek rozdarty między rodziną a służbowym obowiązkiem. Jednak gdy republikańska senator Meaghan Sillivan (Victoria Hamilton)zwęszy dziwny spisek związany ze śmiercią agentów, sprawy jeszcze bardziej się skomplikują…

 

 

Współpomysłodawca scenarzysta, producent i reżyser serialu Deep State: Tajny Układ Matthew Parkhill w jednym z wywiadów opowiedział:

Chciałem, żeby serial Deep State: Tajny Układ był inteligentnym, filmowym thrillerem z wielką polityką tle, którego akcja odzwierciedla burzliwe czasy, w jakich żyjemy. W tym roku będziemy kontynuować znane z pierwszego sezonu wątki establishmentu z Londynu i Waszyngtonu, pokażemy widzom mechanizmy zakulisowych działań, wprowadzimy nowych bohaterów i odwiedzimy nowe części świata m.in. Mali i bezkresną Saharę, którą zamieszkują Tuaregowie. Nieformalny układ zatacza coraz szersze kręgi, aby czerpać jeszcze większe korzyści z wywołanego i podsycanego przez niego chaosu, a granice między polityką i życiem emocjonalnym głównych bohaterów w dalszym ciągu się zacierają. Bardzo się cieszymy, że możemy przedstawić kolejną odsłonę naszej historii w tak wspaniałej i zróżnicowanej obsadzie.

W obsadzie drugiego sezonu, do której dołączył Walton Goggins (Django, Synowie Anarchii), po raz kolejny występują Joe Dempsie (Gra o tron, Kumple), Karima McAdams (Bez lęku, Wikingowie), Alistair Petrie (Sex Education, Nocny recepcjonista) i Anastasia Griffith (Układy, Dawno, dawno temu). Oprócz nich zobaczymy też nowe nazwiska m.in. Victorię Hamilton (The Crown, Doktor Foster), Alexandra Siddiga (Szpieg, Gotham), Lily Bandę (The Boy Who Harnessed the Wind) oraz Zainab Jah (Elementary, Homeland).

Drugi sezon Deep State: Tajny Układ już w niedzielę 26 maja o godzinie 20:10 tylko na FOX!

DOWÓD NIEWINNOŚCI, sezon 1
Proven Innocent, season 1
(13 odcinków po 60 minut)

PREMIERA: WTOREK 21 MAJA O GODZ. 21:05 
Emisja wtorki o 21:05

Dowód Niewinności opowiada historię Madeline Scott (Rachelle Lefevre), głodnej sprawiedliwości prawniczki prowadzącej kancelarię prawniczą, która zajmuje się sprawami osób niesłusznie skazanych. Nie ma osoby lepiej od niej rozumiejącej, jakie uczucia towarzyszą zwolnieniu niewinnej osoby. W wieku osiemnastu lat Madelina oraz jej brat Levi (Riley Smith) zostali niesłusznie oskarżeni o morderstwo. Sprawa była bardzo głośna w mediach, a kobieta stała się obsesyjnym obiektem dziennikarzy.

Madeline prowadzi firmę wraz ze swoim partnerem – Easy Boudreau (Russel Hornsby) jest prawnikiem, który pomógł jej wyjść na wolność po dziesięciu latach więzienia. W ich zespole jest również śledczy Bodie Quick (Vincent Kartheiser) oraz dyrektor ds. komunikacji Violet Price (Nikki M. James), która tworzy podcasty o badanych przestępstwach.

Rachelle Lefevre, Odtwórczyni roli Madeline Scott, w jednym z wywiadów opowiedziała o serialu:

Nasza kancelaria ma w pewnym sensie odzwierciedlenie w prawdziwej, amerykańskiej kancelarii o nazwie Projekt Niewinność. Moja postać nie jest oparta na głośnej sprawie Amandy Knox, ale z pewnością jest nieco inspirowana jej historią, tym co się z nią stało i co dzieje się z ludźmi takimi jak ona – którzy zostali bezprawnie skazani. Poza tym, że zostali niesłusznie oskarżeni, są też niszczeni przez prasę i mają trudności z powrotem do poprzedniego życia i odzyskaniem swojej reputacji.

W serialu wystąpią między innymi: Rachelle Lefevre jako Madeline Scott, Russell Hornsby jako Easy Boudreau, Vincent Kartheiser jako Bodie Quick, Nikki M. James jako Violet Price, Riley Smith jako Levi Scott, Clare O’Connor jako Madeline w młodości, Kelsey Grammer jako Gore Bellows.

Dowód niewinności obejrzeć będzie można już we wtorek 21 maja o godzinie 21:05 na FOX!

MENTALISTA, sezon 2
The Mentalist, season 2
(23 odcinki po 60 minut)

PREMIERA: ŚRODA 15 MAJA O GODZ. 20:10 
Emisja od poniedziałku do piątku o 20:10

Tytułowym bohaterem serialu jest Patrick Jane (Simon BakerDiabeł ubiera się u Prady), który od dziecka uczony był przez ojca magika, jak oszukiwać i manipulować ludźmi. Już jako dorosły mężczyzna był medium, wykorzystującym często naiwność innych osób. Jednak po niefortunnej wypowiedzi w telewizji, kiedy podczas wywiadu przyznał, że chce wykorzystać swoje zdolności, aby złapać seryjnego mordercę Red Johna, zostaje zamordowana jego żona oraz córka. Po tych wydarzeniach postanawia rzucić dotychczasowy zawód, stanąć po stronie prawa i zostaje niezależnym prywatnym detektywem i konsultantem w Kalifornijskim Biurze Śledczym.

W pierwszym odcinku zostaje odnalezione ciało kobiety. Ekipa CBI, z Patrickiem Jane’em na czele, prowadzi przesłuchania wszystkich osób, z którymi ofiara miała do czynienia. Na jaw wychodzą tajemnice rodzinne, które mogą skomplikować sprawę. Jane postanawia zorganizować pułapkę, która ma na celu zwabienie mordercy.

Nowe zagadki Mentalisty będzie można śledzić już od środy 15 maja o godzinie 20:10 na FOX!

NOWE FILMY NA FOX

GNIEW TYTANÓW
ŚRODA 1 MAJA O GODZ. 20:00
CZWARTEK 2 MAJA O GODZ.16:45

WYSPA
SOBOTA 11 MAJA O GODZ. 20:10
CZWARTEK 16 MAJA O GODZ. 22:00

MAJÓWKA Z FOX

ŚRODA 1 MAJA

NIEUSTRASZENI BRACIA GRIMM O GODZ. 15:00
WODNY ŚWIAT O GODZ. 17:20
GNIEW TYTANÓW O GODZ. 20:00
HELIKOPTER W OGNIU O GODZ. 22:55

CZWARTEK 2 MAJA

GNIEW TYTANÓW O GODZ. 16:45
OCEAN’S ELEVEN: RYZYKOWNA GRA O GODZ. 18:45
ZABÓJCZA BROŃ 3 O GODZ. 22:00

PIĄTEK 3 MAJA

WODNY ŚWIAT O GODZ. 15:00
OCEAN’S TWELVE: DOGRYWKA O GODZ. 17:40
KRZYK O GODZ. 22:00

SOBOTA 4 MAJA

OCEAN’S ELEVEN: RYZYKOWNA GRA O GODZ. 15:15
OCEAN’S TWELVE: DOGRYWKA O GODZ. 17:35
ZABÓJCZA BROŃ 3 O GODZ. 20:05
GLADIATOR O GODZ. 22:25

NIEDZIELA 5 MAJA

NIEUSTRASZENI BRACIA GRIMM O GODZ. 15:20
PARK JURAJSKI O GODZ. 17:40
HELIKOPTER W OGNIU O GODZ. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *