FOX ujawnia zdjęcia oraz nazwisko kolejnego aktora, który zasili obsadę The Walking Dead w 10. sezonie!

Każdy dzień przybliża fanów The Walking Dead do premiery 10. sezonu serialu. Aby nieco umilić to oczekiwanie i podsycić ciekawość, FOX przygotował 10 zdjęć zapowiadających pierwsze odcinki najnowszego sezonu! Oprócz tego, ujawnione zostało nazwisko kolejnego aktora, który wejdzie do świata The Walking Dead – do obsady dołączy Juan Javier Cardensas. 10. sezon serialu będzie można oglądać już 7 października na kanale FOX, a kolejna ciekawostka już za tydzień!

 

 

Dwa tygodnie temu FOX poinformował o dołączeniu do obsady The Walking Dead nowej aktorki – Thory Birch. Tydzień temu natomiast fani uniwersum żywych trupów usłyszeli, że zastępy walczących z zombiakami zasili jeszcze jeden bohater, w którego wcieli się Kevin Carroll.
Tym razem niespodzianka jest jednak podwójna, bo nie dość, że ujawniono nazwisko kolejnego aktora występującego w nowej odsłonie The Walking Dead, to jeszcze udostępniono aż 10 zdjęć zdradzających co nieco z tego, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie!
Serialowy Dante, bo to właśnie w jego rolę wcieli się Juan Javier Cardensas (znany z serialu Snowfall) zapowiada się dość tajemniczo. Wiadomo jedynie, że jest wygadany i nieokiełznany. Dante odegra kluczową rolę w historii Aleksandrii i być może trochę namiesza.
W dziesiątym sezonie The Walking Dead akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.
Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Co wydarzy się w 10 sezonie The Walking Dead? Jak na życie Aleksandryjczyków wpłynie Dante? Na te pytania będzie można znaleźć odpowiedź już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX, a kolejna ciekawostka na temat 10. sezonu zostanie ujawniona już w następnym tygodniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *