Małgorzata Leitner poprowadzi nowe show “Power of Love. Polska” w Zoom TV

Polską edycję randkowego show „Power of Love” w Zoom TV poprowadzi Małgorzata Leitner, menedżerka, bizneswoman i założycielka czołowej agencji modelek i gwiazd. Pierwszy odcinek „Power of Love. Polska” już w niedzielę, 20 marca o godz. 18:00 (zmiana).

 

Znana i ceniona w świecie show-biznesu, właścicielka i szefowa międzynarodowej agencji modelek i gwiazd Małgorzata Leitner już w marcu poprowadzi polską edycję randkowego reality show „Power of Love”, w którym do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki. „Power of Love. Polska” to format turecki, który z sukcesem realizowany był w kilkunastu innych krajach. Program jest nowością w wiosennej ramówce Zoom TV.

 

Foto: Materiały prasowe Kino Polska TV SA

 

– Z wielkim entuzjazmem podeszłam do złożonej mi propozycji, aby zostać prowadzącą „Power of Love. Polska”. Nie wahałam się ani chwili. Polegam na swojej intuicji, a ona podpowiada mi, że będzie to niesamowita przygoda i ciekawy eksperyment. Czy możliwe jest, aby odnaleźć drugą połowę, poznając się poprzez ekran, w domu naszpikowanym kamerami? Tego jeszcze nie wiem, ale jedno jest pewne: na widzów czekać będzie potężna dawka emocji. A nie ma nic bardziej elektryzującego niż zauroczenie i miłośćmówi o swoim udziale w programie „Power of Love. Polska” Małgorzata Leitner.

Małgorzata Leitner jest agentką modelek i gwiazd. Właścicielką i szefową międzynarodowej agencji zarządzania talentami. Współpracowała dotychczas m.in. z Kasią Struss, Karoliną Pisarek czy Sandrą Kubicką. W ramach swojej Agencji prowadzi również Szkołę Avant School, której misją jest przekazanie wiedzy i doświadczenia młodym dziewczynom, które dopiero wchodzą w świat show-biznesu. Leitner jest również współautorką książki o teorii ekonomii oraz bestselleru „Dobre Uczennice Zostają Top Modelkami”. Otrzymała nagrodę Businesswoman Awards „Lider wśród agencji modelek” oraz znalazła się w rankingu „Top 10 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce” według Pulsu Biznesu. W młodości trenowała pływanie i chciała zostać zawodową pływaczką. Ukończyła studia doktoranckie w warszawskiej SGH z teorii systemów ekonomicznych.

„Power of Love. Polska” to nowatorskie, interaktywne show. Weźmie w nim udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość swojego życia. Uczestnicy, zamknięci w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, będą się ze sobą kontaktować za pośrednictwem ekranu. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

„Power of Love. Polska” wystartuje 20 marca o godzinie 18:00 w Zoom TV. Emisje od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00, a w niedzielę o 18:00.

Dodatkowo, show będzie można oglądać na platformie FilmBox+. Zaplanowano łącznie 75 odcinków show.

Zdjęcia do programu realizowane będą w Stambule.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *