Radio

„Mamy wiedzą lepiej” – nowy podcast Meloradia nie tylko mam

Meloradio rusza z podcastem „Mamy wiedzą lepiej”, który tworzą dwie młode mamy – Ewa Kozłowska i Anna Aleksandrowicz, na co dzień pracujące w Grupie Eurozet w zupełnie innych rolach.

 

“Mamy wiedzą lepiej” to podcast nie tylko dla mam, które z dystansem podchodzą do swojej domowej roli, potrafią śmiać się ze swoich porażek i nie boją się przyznać, że macierzyństwo to słodko-gorzkie historie, dalekie od instagramowych, pięknych kadrów. Ewa i Ania mówią szczerze o swoich doświadczeniach i codziennych wyzwaniach, którym najczęściej trudno sprostać.

Podcast ma formę rozmów dwóch mam, które z przymrużeniem oka, plotkują przy kawie o swoich problemach, nie wstydzą się bycia nieidealną i nie boją się poruszać tematów drażliwych, z którymi musi się mierzyć każda kobieta wychowująca dzieci. Nie ma tu porad ekspertów i edukacyjnego tonu, ale słuchacze znajdą za to sprawdzone metody i patenty z rodzinnego placu boju – jak poradzić sobie z wiecznym “gilem” z nosa, jak przekonać malucha do jedzenia i próbowania nowych potraw, co będzie pomocne do utrzymania porządku w domu, czy jak spędzać wolny czas, by cała rodzina mogła czerpać z tego przyjemność.

Dlaczego “Mamy wiedzą lepiej”? “Bo w większości przypadków podręcznikowe zasady bycia dobrą mamą nijak mają się do rzeczywistości i trzeba je przecedzić przez sito prawdziwego życia. A finalnie i tak wiadomo, że mamy zawsze mają rację, nawet jak jej nie mają!” mówi Ania Aleksandrowicz.

Słuchacze podcastu mogą oczekiwać autentyczności, szczerości i dużo śmiechu.

Nie wiem, co mi wychodzi gorzej – bycie mamą, czy “podcasterką”, jednym i drugim zajmuję się zupełnie nieprofesjonalnie, ale za to oddając całą siebieprzyznaje Ewa Kozłowska.

Premiera mamowych opowieści w środę 4 października o godz. 19:00. Na początek “poczęcie”, czyli o tym jak to wszystko się zaczęło.

Podcast dostępny będzie na popularnych platformach streamingowych oraz na meloradio.pl.

foto. materiał prasowy Grupa Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *