Marzec na kanale Lifetime

Telewizja Lifetime przedstawi historie „Małżeństw od pierwszego wejrzenia” i bohaterów, którzy nie boją się przyznać, że „Taki się urodziłem”. W marcu urządzimy także „Wielkie poszukiwania małych domów”.

 

MAŁŻEŃSTWO OD PIERWSZEGO WEJRZENIA 8
Married at First Sight S8
W piątki o 22:00, od 8 marca

W wielkim mieście coraz trudniej o prawdziwą miłość. A gdyby tak sześcioro odważnych singli, spragnionych gorących uczuć i partnera, zgodziło się poślubić w ciemno kogoś zupełnie obcego? Autorzy tego oryginalnego programu proponują szokujące podejście do związków, randek i ślubów. Czterej eksperci – terapeuta, antropolog, spirytysta i psycholog kliniczny – dobierają trzy ich zdaniem idealne pary. Nowatorstwo polega na tym, że po raz pierwszy w życiu widzą się one tuż przed zawarciem małżeństwa. W każdym odcinku, stanowiącym odrębną całość, śledzimy klasyczne perypetie nowożeńców: miesiąc miodowy, wspólne zamieszkanie, poznawanie teściów i wszystko to, co składa się na małżeńską codzienność. Czy takie związki mogą przetrwać, czy też szybko się rozpadną?

TAKI SIĘ URODZIŁEM 4
Born This Way S4 
W czwartki o 19:00, od 21 marca

„Taki się urodziłem” to wielokrotnie wyróżniony nagrodami Emmy reality show, którego bohaterami jest siedmioro młodych dorosłych, którzy urodzili się z zespołem Downa. W programie przyglądamy się temu, jak realizują swoje pasje i marzenia, pracują, zawierają przyjaźnie, wchodzą w związki uczuciowe i starają się żyć maksymalnie samodzielnie, nie poddając się społecznym oczekiwaniom. Autorzy udzielają też głosu rodzicom, by opowiedzieli nam o radości, jaką sprawia im syn czy córka, i o stojących przed nimi wyzwaniach.

WIELKIE POSZUKIWANIA MAŁYCH DOMÓW 4
Tiny House Hunting S4
W poniedziałki o 19:00, od 4 marca

W nowej serii programu śledzimy poczynania agentów nieruchomości pomagających parom znaleźć idealny domek niewielkich rozmiarów. Od całorocznego domu w Górach Skalistych po domek letniskowy na Florydzie. Potencjalni nabywcy zobaczą trzy różne miejsca do zamieszkania i zdecydują, które odpowiada im najbardziej. Trzynaście półgodzinnych odcinków ukazuje polowanie na zupełnie nowy, wymarzony dom, który mimo niewielkich rozmiarów zapewnia świetne warunki do życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *