Marzec na kanale National Geographic Wild

Marzec na kanale National Geographic Wild przyprawi o dreszcze emocji miłośników horroru. „Śmierć przychodzi po zmroku”, seria wyprodukowana przez twórcę The Walking Dead, nie zostawi złudzeń – świat zwierząt jest doskonałym przykładem horroru rozgrywającego się w rzeczywistości. Zobaczymy, co dzieje się pod osłoną nocy, ale nie zapomnimy też o zwierzętach zamieszkujących tereny nieprzyjazne ze względu na panujący klimat. W tym celu udamy się do Mongolii. Wybierzemy się także do Tajwanu, o którego faunie – mimo coraz lepszej znajomości tej części Azji – wciąż nie wszystko wiemy.

 

ŚMIERĆ PRZYCHODZI PO ZMROKU
Dead By Dawn
Premiery w czwartki od 14 marca o godz.21:00
(6×60 min)

Horror ze zwierzętami w roli głównej? Dlaczego nie! Kanał National Geographic Wild przygotował niezwykłą serię wyprodukowaną przez Roberta Kirkmana, twórcę „The Walking Dead”. Zobaczymy w niej najbardziej mroczną stronę zwierzęcej natury, a każdy z odcinków ujawni absolutny horror, rozgrywający się co noc w innym miejscu. Nie zabraknie tu klasycznych zabiegów charakterystycznych dla horrorów – trzymających w napięciu suspensów, zwrotów akcji i momentów przerażenia. To niejedyne nawiązanie do klasyki horroru. Poszczególne odcinki serii nazwane zostały tytułami kultowych produkcji tego gatunku, m.in. „Wzgórza mają oczy”, „Noc żywych trupów” czy „Ciche miejsce”.Jeśli wydaje się Wam, że horror ze zwierzętami w roli głównej jest mniej przerażający niż ten z udziałem ludzi – jesteście w błędzie. Być może to jeden z bardziej przerażających filmów, jaki ostatnio widzieliście. Jeśli zawsze mówiono Wam, że potwory nie istnieją – ten film zmieni to przekonanie.

DZIKA MONGOLIA
Wild Mongolia: Land Of Extremes
Premiery we wtorki od 5 marca o godz.21:00
(3×60 min)

Położona w sercu Azji Mongolia jest domem dla jednych z najtwardszych zwierząt, umiejących łatwo się przystosować do panujących warunków. Wszystko ze względu na kontynentalny klimat, w którym lato jest naprawdę upalne, a zima bardzo mroźna. Poznajcie nieustraszone zwierzęta, które doskonale wiedzą, czym jest prawdziwa szkoła przetrwania.

DZIKI TAJWAN: NIEZNANA WYSPA
Wild Taiwan: Jungle Island
Premiera we wtorek 26 marca o godz.21:00
(1×60 min)

Tajwan to wyspa jak żadna inna. Ten znajdujący się tuż nad Zwrotnikiem Raka mały kawałek Azji okalają tropikalne plaże, mgliste lasy i góry lodowe. Zobaczcie z nami, kto je zamieszkuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *